Správy | Aktuality | Témy

Dopravní experti na kongrese v poľskom meste Wisła

Dopravní experti na kongrese v poľskom meste Wisła. Aké sú trendy a výhľady v intermodálnej a železničnej doprave v strednej Európe? To je hlavná otázka, ktorú si kladú odborníci z Poľska, Českej republiky a Slovenska, ktorí sa stretnú na MEDZINÁRODNOM ŽELEZNIČNOM A INTERMODÁLNOM KONGRESE.

Táto významná akcia sa bude konať od 6. – 8. marca 2024 už trinástykrát. Tento rok sa uskutoční v hoteli Crystal Mountain v poľskej Wisłe. Účastníci dostanú možnosť nielen vypočuť si zaujímavé prednášky a debaty, ale aj nadviazať nové medzinárodné kontakty a uskutočniť obchodné rokovania s kolegami z odboru. Kongres bude skvelou príležitosťou pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o intermodálnu a železničnú dopravu v strednej Európe.

Diskusné workshopy navyše umožnia hosťom priamu komunikáciu s odborníkmi, kde bude šanca si v malých skupinách vymieňať názory a skúsenosti. Na účastníkov čakajú stretnutia s expertmi z oblasti financovania EÚ, ciel, práva a daní, alebo diskusie o železniciach v Sliezsku a Podbeskydí. Ak hľadáte jedno miesto, kde sa môžete stretnúť so zástupcami železnice, logistiky a intermodálneho priemyslu, príďte v termíne od 6. – 8. marca 2024 do Wisły do ​​hotela Crystal Mountain.

Budeme sa tešiť aj na vás!

Podrobnosti o aktuálnom programe nájdete tu.
Zaregistrujte sa, čas sa kráti.

Zdroj
transport.sk
Editor
TS Oltis Group
Back to top button