Inzercia v Magazíne TRANSPORT a LOGISTIKA SK

Zakladáme si na vzťahoch a dôvere. Našim cieľom je budovať svet, v ktorom informácie dôležité pre vaše podnikanie a pre vašu prácu máte na dosah ruky – na jeden klik, v jednom emaile či na jedno otočenie stránky. Svet, v ktorom sa vy môžete naplno sústrediť na vaše kľúčové podnikanie, pretože informácie, ktoré k nemu potrebujete, nemusíte prácne hľadať, všetky vám ich poskytneme my. Svet, ktorému dominuje dôvera a dlhodobé vzťahy, aby ste vedeli, že čokoľvek sa udeje, máte sa na koho spoľahnúť, že sme tu s vami, aby sme vám pomohli a podporili vás. 

Každé podnikanie je iné a preto si aj každá snaha osloviť trh, vašich existujúcich aj potenciálnych zákazníkov, žiada individuálny prístup, odpovedajúci na vaše ciele a vaše požiadavky, nie na potreby väčšiny. Preto vás pozorne počúvame a podľa vašich cieľov tvoríme riešenia, ktoré vám pomôžu dosiahnuť ich. 

Náš marketingový riaditeľ a šéfredaktor Martin spolu so svojim tímom sú vám k dispozícii, aby  si vypočuli vaše potreby a očakávania a pomohli vám s nimi. Spojíte sa s nami telefonicky na +421 903 493 391 alebo e-mailom na martin.miksa@transport.sk

Cenník inzercie platný od januára 2021

Aktuálny cenník inzercie v slovenskom aj v českom vydaní nášho magazínu nájdete nižšie: 

 

Mediaplán 2020

 

Mediaplán platný pre rok 2021 vám s radosťou pošleme. Pošlite nám prosím svoju požiadavku e-mailom na asistent@transport.sk alebo si ho vyžiadajte telefonicky na +421 903 550 072.