Logistika a skladovanie

Ministerstvo dopravy hľadá členov predstavenstva Slovenskej pošty

Ministerstvo dopravy hľadá členov predstavenstva Slovenskej pošty. Ministerstvo dopravy a výstavby (MDV) SR v súčinnosti s Dozornou radou Slovenskej pošty vyhlásilo výberové konanie na obsadenie funkcií členov predstavenstva Slovenskej pošty.

Bližšie informácie o požiadavkách a podmienkach rezort dopravy zverejnil na svojej webovej stránke. Informoval o tom riaditeľ odboru komunikácie ministerstva dopravy Ivan Rudolf. Rezort dopravy hľadá skúsených manažérov s minimálne päťročnou praxou v riadiacich funkciách. Ďalej s odbornou spôsobilosťou, vysokoškolským vzdelaním, občianskou a morálnou bezúhonnosťou a znalosťou cudzieho jazyka.

Ministerstvo dopravy hľadá členov predstavenstva Slovenskej pošty

Výberové konanie bude pozostávať z odborného testu a osobného pohovoru. Termín na doručenie písomnej prihlášky do výberového konania spolu s požadovanými dokladmi je do 7. novembra 2022. Prihlásení uchádzači, ktorí splnia podmienky a predložia v stanovenom termíne prihlášku do výberového konania spolu s požadovanými dokladmi, budú pozvaní na výberové konanie písomne, najmenej sedem kalendárnych dní pred jeho uskutočnením. Podrobnosti o výberovom konaní sú dostupné na webovom sídle MDV.

Zdroj
transport.sk
Editor
TASR

Prečítajte si aj

Back to top button