Logistika a skladovanie

dm drogerie markt sa presúva do Prologis Park Bratislava

dm drogerie markt sa presúva do Prologis Park Bratislava. dm drogerie markt sa presúva do budovy v Prologis Park Bratislava.

Globálny trh prechádza rýchlymi zmenami. Last-mile logistické priestory postavené na mieru v blízkosti veľkého spotrebiteľského centra však zostávajú nenahraditeľné. Sme radi, že môžeme reťazcu dm drogerie markt, významnému medzinárodnému maloobchodnému predajcovi kozmetiky a zdravotníckych potrieb, poskytnúť úplne novú a na mieru postavenú budovu v Prologis Park Bratislava.

Spoločnosť dm drogerie markt podpísala dlhodobú nájomnú zmluvu na skladové priestory s rozlohou 30 000 metrov štvorcových s kanceláriami na ploche 3 000 metrov štvorcových. „Výstavba zodpovedá špecifickým potrebám spoločnosti, ktoré súvisia najmä s teplotnou optimalizáciou skladových priestorov. Technologické prvky na mieru zahŕňajú chladenie skladu či inštaláciu nafukovacích golierov zabraňujúcich úniku tepla okolo nakladacích rámp,“ uviedol Peter Hyža, projektový manažér spoločnosti Prologis.

dm drogerie markt sa presúva do Prologis Park Bratislava

Zákazník sa do budovy 22 v Prologis Park Bratislava presťahuje po dokončení výstavby, ktorú Prologis naplánoval na september 2022. Tím Prologis pre zlepšovanie zákazníckej skúsenosti bude so zástupcami dm drogerie markt spolupracovať na čo najefektívnejšom sťahovaní. Zaistí, aby z nových priestorov spoločnosť vyťažila maximum.

„Máme radosť, že sa dm drogerie markt presťahuje do svojho nového zázemia, ktoré sme navrhli pre čo najefektívnejšie skladové operácie,“ povedal Jakub Randa, manažér prenájmov spoločnosti Prologis na Slovensku. „V rámci úzkej spolupráce sa zoznámime s prevádzkou spoločnosti. Získané vedomosti nám umožnia poskytovať zákazníkovi čo najlepšiu podporu počas celej doby prenájmu. Vďaka kombinácii skvelej lokality a špičkových služieb bude sklad ideálnym zázemím pre dm drogerie markt v Bratislave.“

Spoločnosť bude mať tiež k dispozícii všetky benefity plynúce z konceptu PARKlife™. Ten zvyšuje kvalitu života zamestnancov v parkoch Prologis a pomáha zamestnávateľom prilákať a udržať si kvalifikovaných ľudí. V Prologis Park Bratislava sú k dispozícii služby a vybavenie, ako je futbalové ihrisko, crossfitová zóna či zázemie na grilovanie.

„Naše nové priestory nám umožnia skvelý prístup na najväčší spotrebiteľský trh na Slovensku a zároveň poskytnú vynikajúce zázemie pre našich zamestnancov,“ uviedla Lenka Belanová, vedúca oddelenia Supply Chain/Logistics zo spoločnosti dm drogerie markt. „Vážime si proaktivitu spoločnosti Prologis pri budovaní skladových priestorov na mieru. Ale aj ich záväzok neustále zvyšovať udržateľnosť a zlepšovať podmienky v parku.“

Spoločnosť dm drogerie markt nasťahovaním do budovy na mieru bude ťažiť zo skvelej lokality Prologis Park Bratislava a z prvotriedneho zákazníckeho servisu. Či už ide o uspokojenie špecifických potrieb zákazníkov, poskytovanie nových príležitostí zamestnancom v parku, alebo o bezkonkurenčnú lokalitu.

V spolupráci
transport.sk
Zdroj
TS

Prečítajte si aj

Back to top button