Cestná doprava

DKV Mobility spolupracuje s MAHLE chargeBIG

DKV Mobility spolupracuje s MAHLE chargeBIG. Viac ako 30 verejných nabíjačiek na letisku v Stuttgarte v parkovacej garáži P2 rozšíri portfólio akceptačných miest DKV Mobility.

DKV Mobility, popredná európska B2B platforma pre platby a riešenia na cestách, rozširuje svoju nabíjaciu sieť o 31 verejných nabíjačiek na viacpodlažnom parkovisku P2 na letisku v nemeckom meste Stuttgart, ktoré prevádzkuje spoločnosť MAHLE chargeBIG GmbH.

Spoločnosť MAHLE chargeBIG, ktorá sa špecializuje na správu nabíjacej infraštruktúry so sídlom v Stuttgarte a DKV Mobility GreenFlux, dcérska spoločnosť spravujúca kompletnú ponuku nabíjacích služieb DKV Mobility, nedávno za týmto účelom podpísali zmluvu o spolupráci. Nabíjačky sú dostupné prostredníctvom platobnej funkcie DKV APP&GO v rámci aplikácie DKV Mobility.

DKV Mobility spolupracuje s MAHLE chargeBIG

„Partnerstvo so spoločnosťou MAHLE chargeBIG nás teší,“ hovorí Sven Mehringer, generálny riaditeľ pre energetiku a služby pre vozidlá v spoločnosti DKV Mobility. „Vďaka vzájomnej spolupráci môžu naši zákazníci svoj elektromobil nielen zaparkovať v bezprostrednej blízkosti letiska, ale zároveň ho nabíjať a pohodlne uhradiť poplatky za nabíjanie a parkovanie,“ vysvetľuje Sven Mehringer.

„Sprístupnením nabíjačiek na letisku Stuttgart zákazníkom DKV Mobility zvyšujeme ich atraktivitu,“ konštatuje Sebastian Ewert, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti MAHLE chargeBIG. Ďalej dopĺňa: „Najbezpečnejší a najjednoduchší spôsob, ako aktivovať nabíjačky, je cez aplikáciu.“

Zdroj
transport.sk
Editor
TS

Prečítajte si aj

Back to top button