Logistika a skladovanie

Spoločnosť Brady upevňuje svoju pozíciu akvizíciou spoločnosti Nordic ID

Spoločnosť Brady akvizíciou spoločnosti Nordic ID upevňuje svoju schopnosť byť komplexným poskytovateľom riešení pre oblasti tlačiarní a materiálov.
 
Spoločnosť Nordic ID obohacuje spoľahlivé RFID identifikačné štítky priemyselnej triedy o silné, softvérovo integrované možnosti a technológiu skenovania RFID štítkov. Táto akvizícia posilňuje pozíciu spoločnosti Brady ako celosvetového komplexného poskytovateľa riešení pre RFID a pre Priemysel 4.0.

Inovácie v označovaní

Spoločnosť Brady neustále inovuje materiály štítkov a riešenia identifikácie, pričom sa zameriava na rozvíjajúce sa potreby označovania mnohých zákazníkov z rôznych priemyselných odvetví. Schopnosť začleniť pasívne RFID čipy a senzory vyhovujúce normám do ohybných, samolepiacich materiálov štítkov priemyselnej triedy bola dosiahnutá predovšetkým vďaka výskumu a vývoju v kompetenčnom centre zameranom na technológiou RFID spoločnosti Brady v regióne EMEA.

„V budúcnosti budú všetky produkty vyžadovať jedinečnú digitálnu identitu na zlepšenie svojej viditeľnosti v rámci dodávateľského reťazca až ku koncovému zákazníkovi,“ povedal Brett Wilms, výkonný riaditeľ spoločnosti Brady Corporation pre identifikačné riešenia v regióne EMEA. „Takto zlepšená viditeľnosť pomôže pri zvyšovaní efektivity, trvalej udržateľnosti a spokojnosti zákazníkov. Naše portfólio spoľahlivých štítkov s technológiou RFID, know-how a možnosti ich tlače priamo na mieste dokonale sprístupňujú tieto výhody mnohým spoločnostiam, a to aj v náročných podmienkach pre väčšinu štítkov. Začlenenie technológie a riešení spoločnosti Nordic ID ešte viac rozvíja a posilňuje túto ponuku.“

Kompletné riešenie pre Priemysel 4.0

Vďaka čítačkám, skenerom, softvéru, technológii a know-how v oblasti RFID spoločnosti Nordic ID, dokáže spoločnosť Brady ponúkať kompletné a na mieru pripravené RFID riešenia, ktoré umožnia zákazníkom naplno využívať výhody konceptu Priemysel 4.0. Generálny riaditeľ spoločnosti Nordic ID Juuso Lehmuskoski uviedol: „Technológia spoločnosti Nordic ID poskytuje riešenia, ktoré našim zákazníkom umožňujú riadiť ich firemné procesy na základe inteligentných údajov, ktoré vnášajú transparentnosť do ich výrobných procesov a predvídateľnosť do ich operácií. Predaj spoločnosti Nordic ID uznávanému trhovému lídrovi v oblasti riešení identifikácie predstavuje nevídanú príležitosť na budúci rast v rôznych priemyselných odvetviach na celom svete.“

Spoločnosť Brady hodlá zvýšiť úsilie spoločnosti Nordic ID v oblasti výskumu a vývoja s cieľom zrýchliť uvádzanie nových produktov založených na technológii RFID na trh, ako aj rozšíriť ponuku produktov v Európe aj vo svete. Technológia spoločnosti Nordic ID spoločne s vedúcim postavením spoločnosti Brady na trhu špecializovaných tlačiarní a materiálov predstavujú atraktívnu obchodnú kombináciu v rýchlo rastúcom odvetví aplikácií na sledovanie a identifikáciu v priemyselnom prostredí.

V spolupráci
transport.sk
Zdroj
PR

Prečítajte si aj

Back to top button