Logistika a skladovanie

Obrat skupiny Geis vzrástol medziročne takmer o 20 %

Obrat skupiny Geis vzrástol medziročne takmer o 20 %. Rok 2021 uzavrel medzinárodný poskytovateľ logistických služieb ďalším rekordným číslom. Medziročný nárast obratu skupiny bol takmer 20 %. Obrat sa tak zvýšil na 1,197 miliardy eur.

„Vzhľadom ku všetkým nepriaznivým okolnostiam sme s výsledkom nadmieru spokojní a veríme v ďalší rast v nasledujúcich rokoch,“ uvádzajú majitelia a konatelia skupiny Hans-Georg Geis a Wolfgang Geis. S rastom skupiny sa zvýšil aj počet zamestnancov. Na viac ako 120 pobočkách firma zamestnáva 6 430 pracovníkov.

Obrat skupiny Geis vzrástol medziročne takmer o 20 %

Tieto čísla skupina Geis dosiahla najmä vďaka dlhodobému zameraniu na poskytovanie širokého portfólia kvalitných služieb, mnohoročnému partnerstvu so svojimi klientmi a spoľahlivosťou aj v nepredvídateľných a zložitých situáciách. V česko-slovenskej časti skupiny je zamestnaných vyše 1300 pracovníkov v 32 pobočkách a logistických centrách. Tento rok firma otvára ďalšie nové pobočky v Hradci Králové a v Petrovanoch pri Prešove. V minulom roku spoločnosť Geis SK oslávila 15 rokov na slovenskom trhu

V spolupráci
transport.sk
Zdroj
TS

Prečítajte si aj

Back to top button