Logistika a skladovanie

GEFCO otvorilo novú pobočku v Čile

Spoločnosť GEFCO otvorila novú pobočku v Čile s cieľom uspokojiť rastúci dopyt výrobných podnikov v tejto krajine.

Spoločnosť GEFCO otvorila novú pobočku v Čile s cieľom uspokojiť rastúci dopyt výrobných podnikov v tejto krajine a v iných oblastiach Južnej Ameriky, ktoré pôsobia predovšetkým v automobilovom a kozmetickom priemysle.Výsledky, ktoré spoločnosť GEFCO dosiahla v posledných rokoch v Brazílii a Argentíne, sú dôkazom silného potenciálu tohto regiónu: v porovnaní s rokom 2006 vzrástol obrat v roku 2007 o viac ako 32% .
 
Aktivity spoločnosti GEFCO Čile budú spočiatku zamerané na prepravu a poskytovanie logistických služieb pre automobilový sektor z novootvoreného centra v Noviciado, neďaleko Santiaga. Skladovacia kapacita parku  bude 3500 vozidiel a prvými klientmi budú automobilky Peugeot a Volkswagen.
 
V ďalšom období sa pobočka zameria na zbernú službu pre výrobné podniky, akými sú napríklad Unilever a Osram. Riaditeľom pobočky bude Daniel Nieto, ktorý zastával v Argentíne funkciu vedúceho nákupu a projektov a následne funkciu kontrolóra riadenia.
 
GEFCO Brazília
GEFCO Brazília so sídlom v Rio de Janeiro začala vykonávať svoju činnosť v roku 1999. Pobočka má dnes 15 prevádzok a viac ako 300 klientov.
 
GEFCO Argentína

GEFCO Argentína so sídlom v Buenos Aires začala vykonávať svoju činnosť v roku 1999. Pobočka má dnes 10 prevádzok.

Prečítajte si aj

Back to top button