Logistika a skladovanie

Gebrüder Weiss ponúka logistické riešenia pre kamenné obchody

Doručovanie koncovým zákazníkom, možnosti skladovania a rýchle vytvorenie web-shopu: Logistická spoločnosť ponúka bezkontaktné riešenia pre regionálny obchod.

Opatrenia proti šíreniu koróna vírusu stavajú predovšetkým prevádzkovateľov kamenných obchodov pred nové logistické výzvy. Spoločnosť Gebrüder Weiss preto vypracovala riešenia, ktoré dokážu v súlade s aktuálnymi bezpečnostnými ustanoveniami v krátkom čase opäť rozhýbať obchod. Táto logistická spoločnosť dokáže okrem doručovania koncovým zákazníkom ponúknuť aj dočasné skladovanie či vytvorenie a spustenie internetového obchodu.

„Opatrenia na obmedzenie šírenia vírusu sa prejavujú vo všetkých logistických oblastiach,“ hovorí Jürgen Bauer, člen obchodného vedenia spoločnosti Gebrüder Weiss. „Tu môžeme ako logistická spoločnosť s komplexnými službami ponúknuť množstvo alternatív, ktoré našim zákazníkom v momentálnej situácii umožňujú udržať ich obchody v prevádzke.“

Pre miestnych predajcov doručuje spoločnosť Gebrüder Weiss všetky tovary ku koncovým zákazníkom – od malého balíka až po ťažkú práčku. Foto: Gebrüder Weiss

V rámci tejto služby zabezpečuje spoločnosť Gebrüder Weiss doručovanie koncovému zákazníkovi napríklad aj pre regionálnych predajcov výrobcu motocyklov KTM. Keďže kupujúci motocyklov aktuálne nemôžu osobne navštíviť predajne, spoločnosť Gebrüder Weiss doručí vozidlá od regionálnych predajcov priamo zákazníkovi domov.

Po úspešnej štartovacej fáze rozšíria spoločnosti Gebrüder Weiss a KTM túto službu aj do Holandska, Belgicka, Česka, na Slovensko, Maďarska či Slovinska. Spoločnosť Gebrüder Weiss má v oblasti doručovania do domácností už štrnásť ročné skúsenosti a v tejto službe je v Rakúsku lídrom na trhu. Na základe spolupráce so spoločnosťou DPD ponúka spoločnosť Gebrüder Weiss aj množstvo riešení v oblasti doručovania balíkov.

V spolupráci
transport.sk
Zdroj
GW

Prečítajte si aj

Back to top button