Logistika a skladovanie

Baoli pozýva do Stuttgartu na LogiMAT

Baoli pozýva do Stuttgartu na LogiMAT. Spoločnosť Baoli EMEA, člen KION Group, na veľtrhu v Stuttgarte predstaví svoje nové vozíky určené na plnenie kľúčových požiadaviek manipulácie v priemysle.

V dňoch 19. až 21. marca 2024 sa pod heslom „Shaping Change Together“ koná najväčší svetový veľtrh intralogistických riešení LogiMAT.

Baoli EMEA bude na svojom veľtržnom stánku C57 v hale 10 prezentovať v súlade so stratégiou značky s mottom „We make material handling simple“ tri nové modely vysokozdvižných vozíkov: najnovší rad elektrických vysokozdvižných vozíkov KBE 18-35, nový retrak KBR 14-20 a efektívny vysokozdvižný vozík KBD/G 25-35 so spaľovacím motorom.

Baoli KBE 18-35

Nový rad vozíkov Baoli KBE 18-35 zahŕňa cenovo výhodné čelné elektrické vysokozdvižné vozíky určené pre nepretržité prevádzky, s nosnosťou od 1,8 do 3,5 tony. Z hľadiska kvality a spoľahlivosti ponúka Baoli svojim zákazníkom skvelý etalón pre tento segment trhu. To znamená bezpečné, jednoduché vysokozdvižné vozíky, spĺňajúce požiadavky CE, ktoré zaručujú bezproblémovú a bezpečnú prevádzku za prijateľnú cenu. Všetky vozíky môžu byť vybavené bezúdržbovou lítium-iónovou technológiou, ktorá umožňuje rýchle nabíjanie pre nepretržité prevádzky. Akumulátory je možné kedykoľvek bez obmedzenia dobíjať, čo umožňuje ich medzidobíjanie kdekoľvek.

Baoli pozýva do Stuttgartu na LogiMAT. Baoli KBE 18-35Li Li-ion.
Baoli KBE 18-35Li Li-ion

Baoli KBR 14-20

Nový rad retrakov Baoli KBR 14-20 bol navrhnutý v rámci výskumu a vývoja skupiny KION Group. Je vyrábaný v najmodernejšej továrni v čínskom Xiamene. Ponúka variabilnú výšku zdvihu (až 10,6 m) a nosnosti od 1,4 do 2,0 tony.

Baoli retrak KBR_14-20

Vďaka dodržiavaniu vysokých štandardov kvality skupiny KION Group spĺňa Baoli všetky požiadavky na bezpečnosť, spoľahlivosť a životnosť a posudzovanie zhody CE. Nové retraky radu KBR 14-20 predstavujú ďalší krok spoločnosti Baoli na ceste k efektívnym a bezpečným riešeniam na manipuláciu s materiálom.

Baoli KBD/G 25-35

Čelné vysokozdvižné vozíky Baoli KBD/G 25-35 s dieselovými alebo LPG motormi sú v ponuke v Európe, na Strednom východe a v Afrike v nosnostiach 2,5, 3,0 a 3,5 tony. Vozíky KBD sú pre európsky trh vybavené vznetovými motormi Hyundai Euro 5. Rad Baoli KBD/G je predurčený pre najrôznejšie priemyselné aplikácie, pretože prináša dobrú manévrovateľnosť a plynulú jazdu vďaka kvalitnej hydrodynamickej prevodovke. Stávajú sa prvou voľbou pre užívateľov, ktorí hľadajú kvalitný výrobok s atraktívnym pomerom ceny a výkonu.

Baoli pozýva do Stuttgartu na LogiMAT. Baoli plynový KBD 25-35 & KBG 25-35.
Baoli plynový KBD 25-35 & KBG 25-35

Zdroj
transport.sk
Editor
Viliam Bujna, zdroj: Baoli
Back to top button