Logistika a skladovanie

Elektrické vysokozdvižné vozíky Baoli KBE 18-20 Li

Elektrické vysokozdvižné vozíky Baoli KBE 18-20 Li. Baoli, svetový výrobca vysokozdvižných vozíkov, ktorý je súčasťou skupiny KION Group, predstavuje nový rad elektrických vysokozdvižných vozíkov KBE 18-20 Li. Ponúka najprogresívnejšiu a najpokročilejšiu technológiu lítium-iónových batérií.

Tento najnovší prírastok do produktového portfólia poskytuje zákazníkom Baoli v odbore manipulácie s materiálom významné zlepšenia z pohľadu efektivity a produktivity.

Ideálne pre širokú škálu využitia

Vozíky KBE 18 Li a KBE 20 Li s nosnosťou 1,8 až 2,0 tony a výškou zdvihu až 6,5 metra predstavujú optimálne riešenie pre ľahké a stredne náročné aplikácie v spoločnostiach, ktoré sa zaoberajú výrobou a logistikou. Vďaka absencii emisií a nízkej úrovni hluku sú tieto elektrické vozíky perfektne vhodné pre vnútornú prevádzku v halách. Ich kompaktný podvozok a malý polomer otáčania zaisťujú efektívnu prácu v úzkych priestoroch. Umožňujú ľahký pohyb aj v stiesnených skladových areáloch.

Rýchlejšie nabíjanie vďaka lítium-iónovej technológii

Bezúdržbová lítium-iónová technológia je charakteristická svojím rýchlym nabíjaním, čo umožňuje nepretržité používanie týchto vozíkov aj po niekoľko zmien bez dlhších prestávok na nabíjanie. Batérie je možné často dobíjať bez negatívneho vplyvu na ich životnosť. Nabíjacie miesta je možné zriadiť tam, kde je to potrebné a vhodné. Nie je nutné používať priestor špecializovaných nabíjačiek, čo znižuje náklady na investície a prevádzku manipulačnej techniky.

Baoli EMEA tiež vždy uprednostňuje bezpečnosť: „Všetky naše starostlivo navrhnuté a vyrobené vozíky majú označenie CE, ktoré garantuje ich bezpečnosť. Vďaka výrobe v súlade so štandardmi vysokej kvality skupiny KION ponúkame našim zákazníkom dlhodobú a bezproblémovú prevádzku,“ hovorí Francesco Pampuri, Brand Management Director v spoločnosti Baoli EMEA.

Dbá sa na bezpečnosť vodiča a jednoduchú obsluhu stroja

Kabína bola navrhnutá s ohľadom na bezpečnosť a komfort vodiča. Je vybavená dvoma úložnými priestormi s USB portmi pre pohodlné nabíjanie malých elektronických zariadení. Na farebnom displeji sa zobrazujú všetky dôležité informácie, čo uľahčuje vodičom rýchlu a jednoduchú orientáciu o stave prevádzky vysokozdvižného vozíka.

Elektrické vysokozdvižné vozíky Baoli KBE 18-20 Li.

Francesco Pampuri v súvislosti s uvedením nových vozíkov na trh hovorí: „V Baoli teraz nastavujeme nový štandard v našom segmente trhu tým, že zákazníkom ponúkame dostupné, bezpečné a spoľahlivé vysokozdvižné vozíky s inovatívnou energetickou technológiou. Rad elektrických vysokozdvižných vozíkov KBE 18-20 Li predstavuje ďalší krok v našom záväzku k inováciám a neustálemu vývoju.“

Vysoký výkon a udržateľnosť

Modely KBE 18-20 Li sú vybavené výkonnejšími motormi, dosahujú vyššie rýchlosti a zvládajú strmšie nájazdy. Ich striedavé motory zaisťujú bezúdržbovú prevádzku. Ponúkajú značné vylepšenie účinnosti a tým aj spotreby energie, čo potvrdzuje záväzok spoločnosti Baoli k udržateľnosti. Francesco Pampuri k tomu hovorí: „Modely KBE 18-20 Li predstavujú pre našich zákazníkov spoľahlivé a šetrné riešenie z hľadiska ekológie. Vďaka nulovým emisiám sú naše elektrické vysokozdvižné vozíky vhodné aj v ekologicky citlivých oblastiach alebo v odvetviach s prísnymi emisnými predpismi bez toho, aby dochádzalo k znečisteniu.“

Rýchle dodanie z európskych skladov a rozsiahla sieť predajcov

Vozíky Baoli sú rýchlo dostupné priamo z európskych skladov, čo zákazníkom Baoli poskytuje výnimočnú flexibilitu. K tomu prispieva aj rozsiahla globálna sieť predajcov. Francesco Pampuri o tom hovorí: „Naše predajné organizácie sú považované za obzvlášť dôveryhodné a naši zákazníci sa môžu vždy spoľahnúť na ich odborné poradenstvo a istotu kvality. Plní to, čo sľubujú, rovnako ako naše vysokozdvižné vozíky.“

Zdroj
transport.sk
Editor
TS Baoli
Back to top button