Logistika a skladovanie

Nový rad vysokozdvižných vozíkov Baoli

Nový rad vysokozdvižných vozíkov Baoli. Výrobca manipulačnej techniky pre sklady a intralogistiku Baoli zo skupiny KION Group prichádza na európsky trh so solídnou kvalitou a s cenovou dostupnosťou.

Baoli, výrobca vysokozdvižných vozíkov, ktorý je súčasťou skupiny KION Group, uvádza na trh v Európe, na Strednom východe a v Afrike novovyvinutý rad elektrických vysokozdvižných vozíkov. Nové modely vozíkov sú cenovo výhodné a majú nosnosť od 2,5 do 3,5 tony.

Elektrické vysokozdvižné vozíky sú v porovnaní s vozíkmi so spaľovacím motorom šetrnejšie k životnému prostrediu, preto ich význam neustále rastie. Baoli teraz uvádza na trh úplne prepracovanú rodinu elektrických protizávažových vozíkov, ktoré sú nielen ohľaduplnejšie k životnému prostrediu, ale zároveň oveľa bezpečnejšie. Nové modely KBE 25-30-35 majú nosnosť 2,5 t; 3,0 t a 3,5 t.

„Nová generácia elektrických vozíkov Baoli ponúka zákazníkom nový štandard v segmente vysokozdvižných vozíkov, so zodpovedajúcim výkonom a za dostupnú cenu. Táto rodina vozíkov je vhodná pre všetky štandardné aplikácie určené na manipuláciu s materiálom,“
hovorí Francesco Pampuri, riaditeľ Brand Marketing & Management v KION Group.

Nová generácia vozíkov Baoli bola vyvinutá pre takmer všetky aplikácie manipulácie s materiálom, od skladovania v maloobchode až po výrobnú logistiku a to ako pre vnútorné, tak aj vonkajšie nasadenie

Robustné a bezpečné vozíky pre širokú škálu aplikácií

Nová generácia vozíkov bola vyvinutá s cieľom využitia v takmer všetkých priemyselných odvetviach – od maloobchodu po výrobu, pre vnútorné i vonkajšie prevádzky. Nové stroje poháňajú 80 V olovené akumulátory buď s kapacitou 360 – 450 Ah pre modely s nosnosťou 2,5 tony, alebo s kapacitou 500 – 600 Ah pre modely 3,0 a 3,5 tony. K dispozícii budú aj bezúdržbové Li-ion batérie. „Solídne spracovanie našich strojov zaisťuje zákazníkom dlhodobú spoľahlivú prevádzku. Bezpečnosť na ich strane je pre nás tou najvyššou prioritou,“ dodáva Pampuri.

Najmodernejší výrobný závod

Nová rodina vozíkov KBE sa vyrába v novom výrobnom závode v Jinane (provincia Šan-tung), piatom čínskom výrobnom závode frankfurtskej skupiny KION Group. Rozmery projektu podčiarkujú ašpiráciu rastu KION Group pre značku Baoli. Výrobná plocha pokrýva takmer 223 000 m2, čo je viac ako 31 futbalových ihrísk. Nová továreň spĺňa najvyššie štandardy výroby a kvality. Umožňuje spoločnosti Baoli upgradovať rad vysokozdvižných vozíkov pre základný segment na úplne novú technologickú úroveň. Okrem závodu Jinan Baoli vyrába vozíky aj v meste Jingjiang.

Plynový KBG 25

Výbava vozíkov

Vozíky KBE disponujú veľkým množstvom technických funkcií, vďaka ktorým sú spoľahlivé, bezpečné a ľahko sa ovládajú. Napríklad novonavrhnutý zdvihový stĺp s výškou až 6 500 mm poskytuje obsluhe vynikajúci výhľad na náklad a okolie. Vybavený je tiež bezpečnostnou funkciou „soft landing“, ktorá znižuje rýchlosť spúšťania vidlíc, keď je výška zdvihu menšia ako 100 mm.

Nový rad obsahuje riadiacu jednotku KION najnovšej generácie, vysokokvalitné elektromotory a hydraulické komponenty, vozíky majú napríklad ľahko čitateľný displej. Jazdný program umožňuje obsluhe vybrať si medzi ekonomickým, efektívnym alebo výkonovo orientovaným módom prevádzky. Novovyvinuté diagnostické nástroje možno ovládať prostredníctvom aplikácie na akomkoľvek štandardnom smartfóne, čo zvyšuje jednoduchosť týchto operácií.

Spoločnosť Baoli sa nezamerala iba na spoľahlivosť a bezpečnosť, ale kladie dôraz aj na pohodlie vodiča. Napríklad priestranné a pohodlné sedadlo ponúka obsluhe dokonalý výhľad do všetkých strán cez štandardnú ochrannú strechu vozíka. Baoli ponúka pre tento rad vozíkov možnosť vybavenia polovičnou alebo plnou kabínou.

Dôraz na služby

„Keďže vieme, čo naši zákazníci skutočne potrebujú, novou rodinou KBE im veľmi uľahčujeme rozhodovanie. Pretože ponúkame jednoduché a bezpečné, no súčasne i robustné vozíky s ľahko konfigurovateľným a jednoduchým dizajnom. Nekomplikované spracovanie objednávok zvyšuje spokojnosť našich zákazníkov,“ hovorí Pampuri. Baoli dodáva vysokozdvižné vozíky priamo z európskeho skladu, z distribučného centra v Taliansku. Čo zaisťuje rýchle dodanie zákazníkom v Českej republike a na Slovensku v priebehu niekoľkých týždňov. Servis vozíkov Baoli na Slovensku zabezpečuje zmluvný partner Lugero SK, s. r. o.

Zdroj
transport.sk
Editor
VIB

Prečítajte si aj

Back to top button