Logistika a skladovanie

Baoli má nového manažéra predajnej siete pre Slovensko

Baoli má nového manažéra predajnej siete pre Slovensko. Spoločnosť Baoli EMEA, výrobca vysokozdvižných vozíkov, ktorá je súčasťou skupiny KION Group, má nového manažéra predajnej siete pre Českú republiku a Slovensko.

Od 1. januára 2024 sa ním stal Dušan Sochorec. Do spoločnosti prináša svoje dlhodobé skúsenosti z obchodu s osobnými vozidlami, manipulačnou a ďalšou dopravnou technikou. Dušan Sochorec vyštudoval Vysokú školu ekonomickú v Brne. Po absolvovaní štúdia sa venoval odboru lízingu. Osem rokov pracoval ako manažér pre firemnú klientelu pre spoločnosť VB Leasing CZ. Následne pôsobil v odbore nákupu a predaja dopravnej techniky v spoločnosti ProResale Trucks, s.r.o. A od roku 2018 pracoval ako poradca pre manipuláciu a skladovanie pre región južná Morava v spoločnosti Linde Material Handling Česká republika.

Jeho hlavnou úlohou pre nasledujúce obdobie bude ďalší rozvoj siete autorizovaných predajcov manipulačnej techniky značky Baoli v Českej republike a na Slovensku a zabezpečovanie priameho dovozu techniky Baoli z centrálneho skladu v talianskom Role.

Dušan Sochorec, manažer predajnej siete Baoli EMEA pre Českú republiku a Slovensko

Baoli v Českej republike a na Slovensku

Vozíky Baoli sú v Českej republike a na Slovensku dodávané prostredníctvom siete autorizovaných predajcov, ktorí zaisťujú predaj a servis vozíkov na celom území Českej republiky a Slovenska.

O spoločnosti Baoli EMEA

Baoli EMEA S.p.A. bola založená ako nezávislá organizácia v roku 2018. Nahradila a rozšírila existujúcu štruktúru značky v Európe, na Strednom východe av Afrike (EMEA). V súčasnej dobe pokrýva viac ako 50 krajín so sieťou viac ako 350 predajcov v regióne EMEA. So sídlom v Miláne v Taliansku poskytuje Baoli EMEA svojim zákazníkom skúsenosti a odborné znalosti v oblasti predaja, popredajných služieb a marketingu. Baoli EMEA ponúka svojim zákazníkom spoľahlivé a robustné priemyselné vozíky, dobre organizovanú štruktúru a vysokú kvalitu služieb.

Zdroj
transport.sk
Editor
TS KION Group

Prečítajte si aj

Back to top button