Cestná doprava

Tank Kartu Business spustila Benzina už aj na Slovensku

Tank Karta Business umožňuje firmám a podnikateľom využívať celý rad benefitov.

Benzina rozširuje svoj sortiment služieb na Slovensku, kde najnovšie spustila Tank Kartu Business umožňujúcu firmám a podnikateľom využívať celý rad benefitov – od zvýhodnenej ceny až po jednoduché vyúčtovanie a individuálnu správu všetkých firemných tankovacích kariet. Ide o ďalší krok v stratégii návratu Benziny na Slovensko, kde firma počas minulého roka získala do svojej siete už desať čerpacích staníc. V ďalšej etape bude nasledovať spustenie Tank Karta Easy určenej bežným motoristom.

„V nákladoch firiem a podnikateľov rozhoduje o ich prosperite každý cent. Preto sme pre našich firemných zákazníkov pripravili atraktívny nástroj na znižovanie prevádzkových nákladov aj administratívy,“ hovorí Marek Zouvala, riaditeľ siete čerpacích staníc Benzina. „Tank Karta Business je nielen efektívnym riešením pre pohodlné tankovanie so zľavou, ale tiež vhodným nástrojom, ako si ušetriť starosti, zjednodušiť účtovníctvo a prevádzkové činnosti.“

Tankovacie karty Benziny v Českej republike využíva viac než 200-tisíc spokojných zákazníkov, ktorí ťažia z mnohých benefitov. „Naši zákazníci s Tank Kartou Business čerpajú prémiové palivá Verva a aditivované palivá Efecta za veľmi výhodné ceny. Okrem značnej úspory nákladov je tiež ďalšou výhodou klientský portál pre individuálnu správu kariet vrátane vyúčtovania a prehľadných výkazov,“ vysvetľuje Marek Zouvala.

Klientský portál pre držiteľov Tank Karty Business ponúka automaticky generované detailné prehľady o tankovaní, vďaka čomu majú podnikatelia pod kontrolou výdavky všetkých svojich zamestnancov. Všetky karty sú navyše vyúčtované v rámci jedného daňového dokladu, takže nie je nutné zhromažďovať a uchovávať účtenky. Karta je zabezpečená PIN kódom a riziko zneužitia minimalizuje možnosť jej okamžitej blokácie na zákazníckom portáli. Ten umožňuje tiež individuálne nastavenie limitov a povoleného sortimentu.

Tank Kartu Business je možné využiť na všetkých čerpacích staniciach Benzina na Slovensku. Zákazníci si ju môžu ľahko zaobstarať cez internet. Jej používanie je bezplatné, bez poplatkov za realizované transakcie aj za vedenie účtu. Pre malé firmy a podnikateľov, ktorí nedosiahnu na bankovú záruku, ponúka Benzina navyše predplatenú verziu tankovacej karty. „Firemní zákazníci vďaka tomu môžu nabíjať svoje karty finančnou sumou na zaistenie tankovania a nepotrebujú bankovú garanciu ani žiadnu inú formu ručenia. Zároveň si ich Tank Karta zachováva všetky výhody vrátane zvýhodnenej ceny. Do budúcnosti počítame aj s medzinárodnou akceptáciou karty. V priebehu tohto roka bude navyše nasledovať aj Tank Karta Easy s podobným rozsahom benefitov pre bežných motoristov,“ uzatvára Marek Zouvala.

Benzina, najväčšia sieť čerpacích staníc v Českej republike, vstúpila na Slovensko v minulom roku a teraz do jej siete spadá už 10 čerpacích staníc. V súčasnosti sú motoristom na Slovensku k dispozícii čerpacie stanice Benzina v Malackách, Holiciach pri Dunajskej Strede, Lužiankach pri Nitre, Šelpiciach pri Trnave, Šuranoch pri Nových Zámkoch, Strečne, Tesárskych Mlyňanoch a v Senci. V nasledujúcich týždňoch budú uvedené do prevádzky aj samoobslužné čerpacie stanice v Banskej Bystrici a Košiciach. V tomto roku navyše Benzina počíta s ďalším rozširovaním siete.

Benzina sa rozhodla pre návrat na Slovensko po 15 rokoch. Samotná značka vznikla už v roku 1958 vo vtedajšom Československu. Po roku 1989 prešla Benzina v rámci privatizácie do súkromných rúk a právo na používanie svojej značky na slovenskom trhu dočasne stratila. Benzina sa na Slovensko vracia ako líder českého trhu, kde prevádzkuje najširšiu sieť 416 čerpacích staníc a podľa objemu predaných pohonných hmôt ovláda štvrtinu trhu. Benzina je súčasťou medzinárodnej skupiny ORLEN, ktorá v piatich krajinách (Poľsko, Nemecko, Česko, Litva a Slovensko) prevádzkuje takmer tritisíc čerpacích staníc. Rovnako ako materská spoločnosť ORLEN je Benzina synonymom modernosti, dôvery, výhodnosti, širokej ponuky a vysokej kvality výrobkov a služieb.

V spolupráci
TS Unipetrol

Prečítajte si aj

Back to top button