Logistika a skladovanie

Je niečo smutnejšie ako vidieť, ako vaše ťahače stoja a čakajú na náklad?

ÁNO JE. PLYTVANIE ČASOM NA BURZÁCH NÁKLADOV

Ak máte záujem vyriešiť svoj problém s prázdnymi návesmi, pokračujte v čítaní.

Máte prepravnú spoločnosť a viete, že prázdne jazdy znamenajú stratu. Každý kilometer, ktorý vaše ťahače prejdú bez nákladu, je kilometer, ktorý vás stojí peniaze. Vaše nákladné vozidlá by mali byť plne naložené, efektívne a produktívne. Ale realita je často iná.

Spájanie s nedôveryhodnými partnermi môže viesť k dlhému čakaniu, strate zisku a frustrácii. A to ani nehovoríme o nezaplatených faktúrach a strate dôvery. Zakaždým, keď skončíte na nákladnej burze, máte chuť všetko nechať a ísť niekam na stredomorský ostrov popíjať sangriu. Ale s vašimi prázdnymi nákladnými vozidlami to nie je možné.

Predstavte si, ako by váš podnik vyzeral, keby vaše ťahače boli vždy plne naložené a jazdili efektívne trasy. Žiadne ďalšie prázdne kilometre, žiadne čakanie na náklad, žiadne stratené príležitosti. To nie je sen, to je realita s Logista Freight.

Sme dcérskou spoločnosťou spoločnosti Logista, ktorá sa špecializuje na riadenie prepráv na dlhé vzdialenosti a celovozové prepravy (FTL). Logista je jedným z najväčších logistických operátorov v južnej Európe a distribuuje do kanálov ako sú tabakové a zmiešané výrobky, doplnky, liečivá, knihy, publikácie a lotérie na približne 200 000 predajných miest v Španielsku, Francúzsku, Taliansku, Portugalsku, Poľsku a Beneluxe.

Čo získate spoluprácou s Logista Freight?

Stabilné a pravidelné zákazky: Naša rozsiahla sieť zákazníkov v celej EÚ znamená, že budete mať vždy prácu.

Bezpečnosť a transparentnosť: Máme tím vysoko kvalifikovaných odborníkov a najmodernejšie palubné vybavenie s revolučnou integráciou bezpečnostných a teplotných systémov.

Optimalizácia trás: S našou technologickou platformou optimalizujeme trasy tak, aby minimalizovala prázdne kilometre a tým znížila uhlíkovú stopu.

Finančná stabilita: Logista je známa svojou solventnosťou a etickým prístupom, takže môžete byť pokojní s vedomím, že vaše platby budú uhradené včas a v plnej výške.

Spojte sa s lídrom a dajte svojmu podnikaniu nový smer!

Hľadáme spolupracovníkov na Slovensku s ťahačmi návesov alebo s ťahačmi a návesmi (chladiarenskými) pre medzinárodné linky. Nečakajte, kým budú vaše nákladné vozidlá opäť nečinne stáť. Začnite spolupracovať s Logista Freight a maximalizujte svoj zisk.

Sme Logista Freight a hľadáme spolupracovníkov na Slovensku s ťahačmi návesov alebo ťahačmi a návesmi (chladiarenskými) pre medzinárodnú prepravu.

https://www.jointheleader.logistafreight.com/cz/

Logista Freight – Vaša cesta k efektívnej a ziskovej preprave.

Editor
Peter Magerčiak

Prečítajte si aj

Back to top button