Cestná doprava

Spolupráca DKV Mobility a Truck Parking Europe

Spolupráca DKV Mobility a Truck Parking Europe. DKV Mobility nadviazal partnerstvo s platformou Truck Parking Europe.

DKV Mobility, popredný európsky poskytovateľ služieb mobility, nadviazal partnerstvo s platformou Truck Parking Europe. Cieľom je poskytnúť svojim zákazníkom ďalšie možnosti parkovania s ohľadom na bezpečnosť vodičov aj nákladov. Krádeže nákladov totiž spôsobujú dopravným spoločnostiam každoročne mnohomiliónové škody.

Prístupom k tejto platforme získajú dopravcovia možnosť vopred si zarezervovať parkovacie miesto. Na viac ako 70 strážených parkoviskách v 18 európskych krajinách. Využiť môžu webovú stránku alebo aplikáciu Truck Parking Europe. Vyúčtovanie a úhrada poplatkov za parkovanie prebehne komfortne a transparentne prostredníctvom karty DKV.

Spolupráca DKV Mobility a Truck Parking Europe

„Prístup k stráženým parkoviskám je pre našich zákazníkov nesmierne dôležitý,“ hovorí Sven Mehringer, generálny riaditeľ divízie Energy & Vehicle Services v spoločnosti DKV Mobility. A dodáva: „Z partnerstva s platformou Truck Parking Europe máme veľkú radosť. Poskytuje veľmi profesionálne riešenie, ktoré umožňuje pohodlnú rezerváciu parkovacieho miesta počas ciest, čo šetrí našim zákazníkom čas aj peniaze.“

„Vďaka akceptácii karty DKV môžu zákazníci spoločnosti DKV Mobility využívať tiež našu službu pre parkovanie nákladných vozidiel,“ uvádza Niels de Zwaan, vedúci medzinárodného predaja a riaditeľ divízie parkovacích služieb v koncerne LOGPAY. „Držitelia karty DKV profitujú z toho, že si môžu naše strážené parkoviská pre nákladné vozidlá jednoducho vyhľadať, zarezervovať a zaplatiť. Zároveň dochádza k minimalizácii rizika odcudzenia nákladu a tiež k zníženiu emisií CO2,“ dopĺňa Niels de Zwaan.

Nová služba je dostupná v Rakúsku, Belgicku, Českej republike, Chorvátsku, Francúzsku, Nemecku, Grécku, Maďarsku, Taliansku, Lotyšsku, Litve, Holandsku, Poľsku, Portugalsku, Rumunsku, Slovensku, Španielsku a v Spojenom kráľovstve.

V spolupráci
transport.sk
Zdroj
TS

Prečítajte si aj

Back to top button