Cestná doprava

Posunutie začiatku súťaže Scania CO2NTROL CUP 2020

Nakoľko nechceme znevýhodňovať vodičov, ktorí kvôli pandémii koronavírusu nemôžu naplno vykonávať svoju prácu, rozhodli sme sa posunúť štart súťaže.

Zároveň sa vďaka tomu tiež predlžuje doba pre podávanie prihlášok. Stále je teda možné registrovať sa do tejto obľúbenej súťaže pre vodičov nákladných vozidiel a mať tak možnosť vyhrať niektorú z atraktívnych cien.

Pandémia koronavírusu zasiahla celý svet a ovplyvnila každodenný život nás všetkých. Aby sa ale celý systém nezrútil a bola zachovaná preprava tovaru a osôb, rad vodičov stále obetavo pracuje. Lenže aj oni cítia mnohé obmedzenia, či už kvôli náhlym zmenám ich bežných trás, alebo zdĺhavým kontrolám na hraniciach. Aby sme zaistili, že všetci súťažiaci budú mať spravodlivé podmienky, rozhodli sme sa posunúť začiatok súťaže SCANIA CO2NTROL CUP 2020.

Keď skončia karanténne opatrenia a pominie koronavírusová pandémia, oznámime dátum začiatku tohto ročníka s dostatočným predstihom.

Počas troch mesiacov sa bude hodnotiť rad kritérií: skóre Scania Driver Support, prepravný výkon, voľnobeh, spotreba paliva a ďalšie. Pre zaistenie objektívneho priebehu súťaže SCANIA CO2NTROL CUP 2020, musí každé registrované vozidlo najazdiť minimálne 5 000 km mesačne.

Každý mesiac vyhlásime najúspešnejšieho vodiča, ktorý získa voucher v hodnote 150 EUR na tovar z kolekcie Scania Truck Gear. Pre prvých 30 za celé obdobie súťaže je potom pripravený záverečný večierok a traja absolútne najlepší sa môžu tešiť na zájazd do výrobného závodu Scania vo Švédsku.

V minulom ročníku súťaže SCANIA CO2NTROL CUP bolo v Slovenskej republike prihlásených 543 vozidiel a celkom sa v priebehu 3 mesiacov podarilo ušetriť vyše 34 tisíc litrov nafty.Viac informácií o súťaží a prihlášku nájdete na adrese: www.scaniacontrolcup.sk

V spolupráci
TS Scania
Zdroj
transport.sk

Prečítajte si aj

Back to top button