Logistika a skladovanie

„Oscara v intralogistike“ získal aj tento rok STILL

„Oscara v intralogistike“ získal aj tento rok STILL. Spoločnosť STILL tento rok dostala už v poradí jedenáste ocenenie IFOY Award. V súťaži o prestížnu cenu bol teda hamburský výrobca manipulačnej techniky a dodávateľ intralogistických riešení opäť úspešný. Porota rozhodla, že ocenenie jednoznačne patrí ručne vedenému nízkozdvižnému paletovému vozíku STILL EXH.

V dortmundskom „U“, v priestoroch voľakedajšej skladovej pivnice dortmundského pivovaru Union Brewery, sa 22. júna 2023 udeľovali ocenenia IFOY Award. Výsledky boli až do odovzdávania cien prísne utajované pre verejnosť aj pre súťažiace spoločnosti. Na rozhodnutie medzinárodnej 25-člennej poroty čakalo 23 produktov a riešení od 21 spoločností. V kategórii s názvom „Skladové nízkozdvižné vozíky“ vyhlásili za víťaza ručne vedený nízkozdvižný paletový vozík EXH 14-20 Plus od hamburského poskytovateľa intralogistických riešení STILL.

„IFOY Award je prestížnym ocenením a cennou pečaťou kvality pre perspektívne intralogistické riešenia. Som preto veľmi rád, že stojíme na stupňoch víťazov. Opäť sa ukázalo, ako veľmi je dôležitý pri vývoji nových produktov inovatívny prístup a presné zameranie sa na zákazníka,“ povedal pri preberaní ocenenia Frank Müller, senior viceprezident STILL Brand Management.

„Oscara v intralogistike“ získal aj tento rok STILL

Ručne vedený nízkozdvižný paletový vozík EXH s unikátnym dizajnom

Séria EXH 14-20 Plus dokáže zvládnuť nespočetné množstvo logistických výziev. Ručne vedený nízkozdvižný paletový vozík je ideálny napríklad pre horizontálnu prepravu tovaru alebo na nakladanie a vykladanie na rampu, ale tiež na jednoduché vychystávanie objednávok. Zákazník si do vozíka môže vybrať olovenú alebo lítiovo-iónovú batériu. Predovšetkým však EXH vyniká jedinečným dizajnom – veľkoryso navrhnuté tlačidlá umožňujú vždy intuitívne ovládanie ľavou alebo pravou rukou a pohodlne pre každého.

Integrovaný displej poskytuje užívateľom prehľad všetkých relevantných údajov o vozíku, ako je stav nabitia batérie, prevádzkové hodiny alebo príslušný jazdný program. Dotykový displej STILL, ktorý si zákazník môže pri kúpe vozíka vybrať, je revolučným v oblasti ovládania. Prevádzka skladových technologických zariadení sa tak približuje k ovládaniu smartfónu, ktoré je každému dobre známe. Tým STILL premyslene prepája bežné veci s riešeniami v intralogistike.

Sila inovácií

Priekopnícke technológie, maximálny úžitok pre zákazníkov a najvyššia kvalita sú vždy jadrom každého nového vývoja v spoločnosti STILL. „Ocenenie IFOY Award dokazuje, že s EXH sme tieto ciele dosiahli,“ hovorí Frank Müller a dodáva: „Sme na správnej ceste a v duchu nášho motta pracujeme na tom, aby bola intralogistika ešte viac „smart“. Ďakujeme medzinárodnej porote odborníkov, ako aj našim zamestnancom. Vďaka ich odhodlaniu a vysokej odbornej úrovni STILL získal už po jedenásty raz ocenenie IFOY.“

Zdroj
transport.sk
Editor
TS

Prečítajte si aj

Back to top button