Logistika a skladovanie

CTP kupuje priemyselný park Námestovo

CTP Invest, spol. s r.o. a CTP Property Czech, spol. s r.o. („CTP“)  podpísali zmluvu s Accentis Property International NV o kúpe 100 % podielu v spoločnosti  Accentis Námestovo, s.r.o. Prevod podielu v spoločnosti Accentis Námestovo s.r.o. na CTP schválila Tatra banka, a.s., člen  Raiffeisenbank Group,  účinnosť však nadobudne až zápisom  do obchodného registra na Slovensku.

Accentis Námestovo, s.r.o. je vlastníkom areálov s názvom “Campus Páleničky” a “Pan”, nachádzajúcich sa v blízkosti  mesta Námestovo v časti Slanica s výbornou dopravnou dostupnosťou. Park pozostáva z piatich hál s celkovou prenajímateľnou plochou približne 145 000 m².

„Lokalita Námestovo je vynikajúca pre výrobné spoločnosti, čo dokazuje stabilným portfóliom klientov  a ich zamestnancov. CTP týmto potvrdzuje svoju vedúcu pozíciu na slovenskom trhu, ktorý aj vďaka tejto akvizícii pokrýva produktami najvyššej kvality,” hovorí Stanislav Pagáč, regionálny riaditeľ CTP na Slovensku.

Prítomnosť CTP v regióne a skúsenosti s manažmentom viac ako 400 komerčných nehnuteľností v Európe ponúkne nájomcom areálov Campus Páleničky a Pan dodatočnú flexibilitu a výhody s pridanou hodnotou. CTP je známy svojim profesionálnym  a ekologickým prístupom a podporou komunít, ktoré sú súčasťou priemyselných parkov alebo sa ich dotýkajú priestorovo, či zdieľajú rovnakú filozofiu. Podpisom zmluvy začína oficálny prevod vlastníctva podielu v spoločnosti  Accentis Námestovo, s.r.o. Očakáva sa, že k uzavretiu celej transakcie dôjde v priebehu decembra 2021 až januára 2022.

Zdroj
transport.sk
Editor
TS

Prečítajte si aj

Back to top button