Rôzne

VS-mont – Kľúčom k úspechu je flexibilita

VS-mont – Kľúčom k úspechu je flexibilita. VS-mont, s. r. o. je spoločnosť s bohatou 30-ročnou tradíciou a reputáciou v oblasti výroby sklápacích nadstavieb, prívesov a návesov. Svojím dlhoročným postavením si získala uznávané postavenie medzi poprednými európskymi výrobcami. Svoj úspech si zaslúžene zabezpečuje kombináciou vysokej kvality výrobkov, inovatívnych riešení a predovšetkým flexibilného prístupu k potrebám zákazníkov.

V dobe globálnej konkurencie je jednou z hlavných pilierov úspechu spoločnosti práve ich schopnosť prispôsobiť sa individuálnym potrebám zákazníkov. Sú schopní rýchlo a flexibilne reagovať na požiadavky trhu a zákazníkov, čo si získava ich priazeň a lojalitu. Neustále sa snažia porozumieť požiadavkám klientov a vytvárať produkty, ktoré dokonale vyhovujú ich špecifickým požiadavkám.

VS-mont – Kľúčom k úspechu je flexibilita

Táto flexibilita sa prejavuje nielen vo výrobe, ale aj vo všetkých aspektoch podnikania, vrátane obchodného a technického poradenstva, konštrukcie, poskytovania záručného a pozáručného servisu. Každý zákazník môže očakávať poradenstvo a individuálny prístup zo strany každého oddelenia spoločnosti.

Spoločnosť nedávno rozšírila svoje služby aj o oblasť prepravy vozidiel. Táto nová ponuka dopĺňa ich existujúcu škálu služieb a umožňuje zákazníkom ešte väčšiu pohodlnosť a efektivitu pri plánovaní svojich logistických potrieb. Popri výrobe nadstavieb spoločnosť VS-mont tiež zabezpečuje montáž hákových naťahovákov, domiešavačov, ale tiež montáž hydraulických rúk od renomovaných výrobcov, ako FASSI a PALFINGER. Montáž týchto zariadení priamo pri výrobe nadstavby alebo valníka uľahčuje celkový proces výroby a znižuje čas potrebný na dodanie, čo umožňuje zákazníkom mať hotové vozidlo k dispozícii oveľa rýchlejšie.

Inovácie a vývoj nezastavíme

Súčasťou ich stratégie je okrem iného neustále investovanie do výskumu a vývoja, ktoré umožňuje vytváranie nových a vylepšených produktov. Konštrukčné a vývojové oddelenie je vybavené najmodernejšími 3D CAD pracoviskami, ktoré umožňujú analýzu pevnosti a optimalizáciou pomocou metódy konečných prvkov v prostrediach ako PTC Pro/ENGINEER, Pro/Mechanica a Autocad. Jednou z noviniek je prevedenie hydraulického zadného čela u trojstranných nadstavieb.

Táto technológia, ktorá sa predtým používala iba u jednostranných nadstavieb, je teraz k dispozícii aj pre trojstranné modely. Hydraulické zadné čelo je výkonné, efektívne a mimoriadne odolné, čo umožňuje nielen prepravu bežných materiálov, ale aj ťažkých lomových kameňov a balvanov bez akýchkoľvek poškodení zadného čela. Okrem toho pri vysypaní hromady materiálu za vozidlom je mechanizmus zadného čela vybavený dodatočným PENDEL systémom. Ten umožňuje plynulý prechod zadného čela pri potiahnutí vozidla cez vysypaný materiál bez toho, aby došlo k poškodeniu zadného čela.

Posúvame hranice výkonnosti

Spoločnosť VS-mont, s. r. o. stavia na neustálom inovovaní a zavádzaní nových technológií, aby neustále posúvali hranice výkonnosti a efektivity svojich výrobkov. Najnovšie inovácie, ktoré predstavili, sú revolučné nielen vo svojom odvetví, ale aj v celom sektore dopravy a mobility. Jedným z projektov je účasť na výrobe prototypu nákladného automobilu TATRA FORCE e-DRIVE s bezemisným pohonom, ktorý prispieva k udržateľnosti.

Stali sa tak prvým nadstavbárom v oblasti vodíkovej mobility, čo je nielen veľkým úspechom, ale aj historickým miľníkom. Momentálne sa angažujú ešte v projekte výroby nadstavby na elektromobil, čo predstavia počas tohto roka. Tieto projekty sú nielen symbolom ich záväzku k inováciam a udržateľnosti, ale aj ukážkou ich vynikajúcej technickej expertízy. „Sme pripravení na ďalšie výzvy a príležitosti, ktoré nám táto dynamická oblasť prinesie.“

Aké sú plány a vízie do budúcna?

,,Naša vízia do budúcnosti je jednoznačná: stále sa zdokonaľovať a posúvať naše hranice. Chceme byť neodmysliteľnou súčasťou pre našich zákazníkov a poskytovať im nielen kvalitné výrobky, ale aj komplexné riešenia pre ich potreby. Sme odhodlaní šíriť našu pozíciu na trhu a preniknúť na nové územia, čím budeme posilňovať našu prítomnosť a zabezpečovať udržateľný rast. Vždy sa budeme riadiť našimi základnými hodnotami kvality, flexibility a inovácií, aby sme mohli pokračovať v úspešnom budovaní našej spoločnosti a prinášaní hodnoty našim zákazníkom.“

Zdroj
VS-mont
Editor
Peter Magerčiak

Prečítajte si aj

Back to top button