Cestná doprava

Významné partnerstvo – HOCHSTAFFL a WIELTON

Významné partnerstvo – HOCHSTAFFL a WIELTON. Spoločnosť HOCHSTAFFL pôsobí na európskom trhu s nákladnými automobilmi už takmer 50 rokov a patrí k najstabilnejším spoločnostiam v tomto segmente a regióne. Vďaka zastúpeniu na Slovensku dodáva slovenským autodopravcom už viac ako 28 rokov prípojné vozidlá viacerých značiek.

Počnúc rokom 2023 pribudla do portfólia predaja HOCHSTAFFL SLOVAKIA v segmente plachtovej prípojnej techniky aj značka WIELTON. Táto extrémne expandujúca značka globálneho výrobcu, pôvodne pochádzajúca z Poľska, postupne dobýja jeden trh európskej krajiny za druhým. Dokazuje to nielen samotnou expanziou z pohľadu rozširovania značiek vo svojom portfóliu, ale aj neustále rastúcou kvalitou svojich produktov. Medzi značky, ktoré aktuálne patria do skupiny WIELTON, sa radia napríklad talianska Italiana Rimorchi (Cardi, Merker a Viberti), tradičný líder francúzskeho trhu Fruehauf, nemecký Langendorf, britský Lawrence David, ale aj španielsky Guillén.

Týmito systematickými akvizíciami sa postupne dostali medzi trojku európskych výrobcov návesov s ročným odbytom 20 000 vozidiel, čo je mimoriadne zaujímavý a dôležitý krok. Rozsah produktov aktuálne zahŕňa približne 70 rôznych typov úžitkových vozidiel, ktoré zodpovedajú najmodernejším štandardom a bezpečnostným normám uplatňovaným v Európskej únii. WIELTON navyše spolupracuje výlučne so známymi a overenými dodávateľmi, ako sú napríklad SAF, BPW, WABCO, Haldex, Knorr, Alcoa, HYVA, Binotto, Marcolin, SSAB, ako aj s inými renomovanými značkami komponentov, čo potvrdzuje aj vysoké nároky na finálnu kvalitu.

Významné partnerstvo – HOCHSTAFFL a WIELTON

Práve rozhodnutie spolupracovať aj na slovenskom trhu s etablovaným predajcom s desaťročiami skúseností sa javí ako strategické a mimoriadne obojstranne prospešné rozhodnutie. HOCHSTAFFL SLOVAKIA pôsobí na trhu, ktorý má výraznú orientáciu na automotive sektor. V spoločnej kooperácii HOCHSTAFFL – WIELTON tak vznikol už aj prvý špeciálne upravený produkt, ušitý priamo na mieru slovenským zákazníkom, a to konkrétne megový náves „HOCHSTAFFL EDITION“.

Tento produkt je výsledkom spojenia mnohoročnej skúsenosti predajcu, jeho pozorného počúvania všetkých špecifických požiadaviek zákazníkov v odvetví nákladnej dopravy. Ale aj akčnosti a pružnosti výrobcu, ktorý rovnako aj týmto potvrdzuje ambície dostať sa na tie najvyššie priečky. Práve v týchto dňoch prichádzajú koncovým zákazníkom prvé kusy návesov a systematická práca pri ďalších produktoch pokračuje ďalej.

HOCHSTAFFL servis

HOCHSTAFFL SLOVAKIA s vlastným predajno-servisným strediskom poskytuje všetky záručné a popredajné služby pre prípojné vozidlá značiek WIELTON, KÖGEL, HIPOCAR, KRAKER, KÄSSBOHRER, MAXTRAILER, MENCI a WECON.

www.hochstaffl.sk / www.hochstaffl.com / trailershop.sk

Zdroj
transport.sk

Prečítajte si aj

Back to top button