Cestná doprava

DKV Mobility a 4Fleet Group rozširujú spoluprácu

DKV Mobility a 4Fleet Group rozširujú spoluprácu. Popri nemeckom trhu je v súčasnosti v Rakúsku 170 partnerských servisov 4Fleet s osvedčenou kvalitou v oblasti pneuservisu, údržby a opráv.

DKV Mobility, popredná európska platforma B2B pre platby a riešenia na cestách, pokračuje v rozširovaní svojej celoeurópskej akceptačnej siete pre automobilové služby. Zákazníci DKV Mobility môžu teraz pohodlne používať svoju kartu DKV na platenie za pneuservis, údržbu a opravy v približne 170 rakúskych partnerských servisoch v sieti 4Fleet Group.

DKV Mobility a 4Fleet Group už úspešne spolupracujú v Nemecku. Sieť 4Fleet Group je vo vlastníctve skupiny Goodyear. Ponúka profesionálny pneuservis a špecializované služby pre vozidlá ako integrovanú službu pre vozové parky a lízingové spoločnosti. Prevádzky rakúskych servisných partnerov 4Fleet môžu zákazníci nájsť v aplikácii DKV Mobility a v online plánovači trás DKV Maps.

DKV Mobility a 4Fleet Group rozširujú spoluprácu

„Sieť 4Fleet Group a jej partnerské služby sú zárukou rýchlych a kvalitných služieb. Sme radi, že môžeme našu úspešnú spoluprácu v Nemecku rozšíriť aj na Rakúsko. Naši zákazníci teraz môžu využívať výhody pneuservisu a aj opravárenských služieb pod jednou strechou. Vďaka tomu môžu výrazne znížiť prestoje svojich vozidiel a náklady na správu vozového parku,“ hovorí Sven Mehringer, generálny riaditeľ divízie Energy & Vehicle Services spoločnosti DKV Mobility.

„Naši rakúski partneri 4Fleet sú pripravení na nových zákazníkov so svojimi osvedčenými službami. Radi by sme sa poďakovali spoločnosti DKV Mobility za konštruktívnu prípravnú fázu v uplynulých mesiacoch, ktorá umožnila rozšíriť našu spoluprácu,“

hovorí s potešením Christian Kreuter, key account manager skupiny 4Fleet.

Akceptačná sieť DKV Mobility v Rakúsku v súčasnosti zahŕňa prístup k 2 300 čerpacím staniciam, 21 000 plne alebo čiastočne verejným nabíjacím miestam pre elektrické vozidlá (stav k februáru 2024) a 1 200 autoservisov. V celej Európe majú zákazníci DKV Mobility v súčasnosti prístup k 66 000 čerpacích staníc, 666 000 plne alebo čiastočne verejných nabíjacích miest pre elektromobily (stav k februáru 2024) a 32 000 autoservisom.

Editor
Peter Magerčiak

Prečítajte si aj

Back to top button