Cestná doprava

DKV je prvou spoločnosťou, ktorá spúšťa plnohodnotnú registráciu do českého mýta

Spoločnosť DKV Euro Service, popredný poskytovateľ služieb pre dopravcov, spúšťa ako prvá plnohodnotný registračný portál pre nové české mýto. Zároveň dopravcom a majiteľom vozidiel nad 3,5 tony, ktorých sa táto povinnosť týka, pripomína, aby zbytočne neodkladali registráciu a objednávku palubných jednotiek.

„Máme skúsenosti so spúšťaním mnohých mýtnych systémov v Európe a zvyčajne si všetci nechávajú administratívne úkony na poslednú chvíľu. Riskujú tak, že budú musieť vystáť dlhé rady na obchodných miestach alebo im nebudú palubné jednotky doručené načas,“ hovorí Lukáš Ondráček, riaditeľ slovenskej a českej pobočky DKV Euro Service.

Registračný portál DKV na www.toll-cz.dkv-euroservice.com umožní všetkým záujemcom rýchlu a jednoduchú online registráciu. „Som rád, že môžeme ponúknuť dopravcom efektívny spôsob, ako zvládnuť tento administratívne a časovo náročný proces, a pomôžeme im tak ušetriť mnoho hodín v pracovne najnáročnejšej časti roku,“ dodáva L. Ondráček. Ďalšie informácie nájdu záujemcovia taktiež na špeciálnej stránke www.czmyto.cz.

DKV poskytuje dopravcom komplexné riešenie v správe mýta už mnoho rokov. „Našim zákazníkom ponúkame všetko – od jednoduchej registrácie flotily vozidiel cez efektívne plánovanie ciest s ohľadom na výdavky na pohonné hmoty a mýtne poplatky až po účtovne prehľadné a ekonomicky výhodné vyúčtovanie z takmer 30 krajín,“ dopĺňa L. Ondráček.

Prečítajte si aj

Back to top button
Close
Close