Logistika a skladovanie

Zuzana Tryzňová novou Cluster Innovation & Lean manažérkou spoločnosti GEFCO pre ČR a SR

Innovation & Lean manažérkou spoločnosti GEFCO pre Českú republiku a Slovensko bola menovaná Zuzanu Tryzňová. V spoločnosti GEFCO pracuje Tryzňová na rôznych pozíciách už od roku 2005, keď nastúpila na čiastočný úväzok popri doktorandskom štúdiu.

V spoločnosti GEFCO sa na počiatku pracovnej kariéry venovala riadeniu menších projektov. V priebehu rokov sa cez plánovanie inbound toku vypracovala až do pozície, z ktorej riadila celú divíziu logistiky kľúčového klienta z oblasti automobilového priemyslu.

„Napriek tomu, že biofyzika a logistika sú odlišné odbory, je v nich mnoho podobností. Logistika je dnes ako experimentovanie v laboratóriu, ale len v „makro prostredí. Namiesto molekúl musí spolu s podobnou presnosťou interagovať jednotlivé časti dodávateľského reťazca,“ popisuje Tryzňová svoj pohľad na logistiku a dopĺňa: „Nová pozícia je pre mňa veľká výzva. Vážim si priestor, ktorý mi GEFCO v oblasti profesijného rastu dáva.“

V pozícii Cluster Innovation & Lean manažéra bude na implementáciu inovácií intenzívne spolupracovať nielen s českými a slovenskými manažérmi, ale predovšetkým s parížskou centrálou spoločnosti GEFCO, ktorá má inovácie a ich implementácie do komplexného dodávateľského reťazca priamo vo svojej DNA.

V rámci lokálnych trhov pracuje Zuzana Tryzňová už teraz na niekoľkých inovačných projektoch v oblasti robotizácie a automatizácie procesu či optimalizácie pohybu nákladných vozidiel v priestore výrobného závodu klienta. „Za kľúčovú ale považujem intenzívnu spoluprácu s centrálou Skupiny GEFCO, aby sme dokázali zviditeľniť ako aj uviesť na trh perspektívne lokálne iniciatívy,“ uzatvára Zuzana Tryzňová.

Zuzana Tryzňová

Prečítajte si aj

Back to top button