Logistika a skladovanie

Toyota MH Slovensko organizovala seminár AUTOPILOT naživo

Toyota MH Slovensko organizovala seminár AUTOPILOT naživo. Koncom septembra v priestoroch spoločnosti Toyota Material Handling Slovensko privítali zákazníkov na seminári s názvom AUTOPILOT naživo.

Hlavným poslaním seminára bolo predstavenie bestselleru spomedzi automatických vozíkov, vysokozdvižného AGV vozíka SAE160. Tento vozík predstavuje univerzálne riešenie automatizácie horizontálnej a vertikálnej prepravy materiálu. Je určený na zakladanie do výšky viac ako 4,5 m a zvládne manipulovať s bremenom 1,6 tony. Vďaka pokročilému softvérovému vybaveniu vozíka vie materiál nielen prepravovať, ale aj stohovať, ukladať do radov, či obsluhovať rôzne pracoviská. Inovatívne prvky 3. generácie vozíka SAE160 prispeli k zvýšeniu jeho produktivity, k zrýchleniu prechodu zákrutami o 17%, zlepšeniu plynulosti jazdy a spresneniu manipuláciu.

Počas prezentácie automatického vozíka mohli zákazníci vidieť automatizáciu intralogistiky v reálnych podmienkach skladových priestorov, s prepravou, vyskladnením ako aj zaskladnením materiálu do regálového systému, prechod vozíka relatívne úzkymi uličkami a možnosťami, ktoré automatické vozíky TOYOTA ponúkajú. Na prípadových štúdiách bol predstavený pokročilý integračný nástroj, ktorý je škálovateľný a pripravený na postupné zväčšovanie flotily a pridávanie ďalších procesov automatického transportu.

Okrem prezentácie automatického vozíka SAE160, boli zákazníkom prezentované systémové služby, akými sú bezplatná analýza logistických procesov, návrh riešenia automatizácie intralogistiky ako aj pripravované systémové riešenia pre zefektívnenie logistiky od TOYOTA Material Handling.
Seminár bol aj skvelou príležitosťou na priateľské stretnutie so zákazníkmi a s ich každodennými výzvami, ktorým čelia, a ktoré im pomáhame riešiť aj pomocou automatizácie transportu materiálu.

Zdroj
transport.sk
Editor
TS Toyota MH

Prečítajte si aj

Back to top button