Logistika a skladovanie

Sklad spoločnosti Intersnack na západnom Slovenskuje na predaj

Sklad spoločnosti Intersnack na západnom Slovensku je na predaj. Bývalý sklad spoločnosti Intersnack ponúka približne 6 300 m2 priemyselných, skladovacích a kancelárskych priestorov v rámci areálu, ktorý kumulatívne ponúka 17 000 m2 plochy.

Sklad slovenského distribútora lokálnych i medzinárodných značiek slaných pochutín (snackov) sa nachádza v západnej časti Slovenska. Konkrétne v západnej časti mesta Trenčín. Vďaka svojej výhodnej polohe nehnuteľnosť benefituje predovšetkým z vynikajúceho napojenia na diaľnicu D1 (cca 4,5 km), ktorá prepája Bratislavu so Žilinou. Autobusová zastávka sa nachádza cca 300 m pešou dostupnosťou od administratívnej časti areálu.

Široké portfólio

Predmetná nehnuteľnosť majiteľovi slúžila k skladovaniu a distribúcii širokého portfólia slaných snackov od medzinárodne uznávaných značiek ako Chio, POM-BÄR či Nutline. Doplnených o obľúbené lokálne produkty značiek Slovakia alebo Bohemia.

„S rastom produktového portfólia a aktivít našej spoločnosti, ktorá na lokálnom a medzinárodnom trhu pôsobí už vyše 30 rokov, vznikla veľmi prirodzená potreba expandovať a modernizovať naše skladovacie jednotky na Slovensku. Sklad v Trenčíne bol našou centrálou dlhé obdobie. Aktuálne svojím vybavením už bohužiaľ nespĺňa parametre nutné pre každodennú operatívu a aktivity spojené s veľkokapacitnou distribúciou našich produktov. Akonáhle sme s iO tímom dokázali nájsť nové moderné a vyhovujúce sklady v rámci trenčianskeho Sihoť parku, sme pripravení náš starý areál opustiť a nájsť preň nového majiteľa,“ hovorí Martin Poliak, Supply Chain Manager v spoločnosti Intersnack.

Areál rovnako disponuje spomínanou administratívnou budovou, ktorá v roku 2019 prešla rozsiahlou rekonštrukciou. Je priamo napojená na skladovaciu časť komplexu a spolu s kuchynkou, spoločnými priestormi a terasou sa nachádzajú na prízemí a prvom poschodí skladu.

Sklad spoločnosti Intersnack na západnom Slovenskuje na predaj.

„Tento brownfield ponúka ideálne riešenie pre zriadenie rozličných typov skladovania, distribúcie, logistiky, prípadne ľahkej priemyselnej výroby. Ďalšou nespornou výhodou je lokalita. Nakoľko areál je situovaný na západnom Slovensku s pohodlným napojením na strategickú diaľnicu D1,“ dodáva Tomáš Kulacs zo spoločnosti iO Partners, ktorá pre Intersnack sprostredkovala presídlenie do nových skladov v rámci Sihoť parku a rovnako spoločnosť exkluzívne zastupuje pri predaji areálu v Trenčíne.

O spoločnosti iO Partners

iO Partners (IOP) je realitno-poradenská spoločnosť so sídlom vo Viedni, ktorá poskytuje kompletný balík služieb v Českej republike, Maďarsku, Rumunsku, na Slovensku a v Srbsku. Ten zahŕňa služby zastupovania nájomcov, prenajímateľov, leasingu, kapitálových trhov, oceňovania nehnuteľností, projektových a developerských služieb, prieskumu trhu a strategického poradenstva. Spoločnosť má vedúce postavenie v sektore priemyselných a kancelárskych nehnuteľností a popredný oceňovací tím v regióne. Svoje pobočky má v Belehrade, Bratislave, Budapešti, Bukurešti, Prahe a vo Viedni. iO Partners je preferovaný partner spoločnosti JLL v Česku, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku.

Zdroj
transport.sk
Editor
TS iO Partners
Back to top button