Logistika a skladovanie

Nová moderná pobočka GEIS na východe Slovenska

Nová moderná pobočka GEIS na východe Slovenska. Na konci júna sa otvorila nová pobočka Geis na východe Slovenska v rámci CTPark Prešov Juh. Jej umiestnenie priamo pri diaľnici medzi Prešovom a Košicami je ideálne pre obsluhu celého regiónu.

Energetickú efektivitu a ekologickú udržateľnosť potvrdzuje certifikácia BREEAM a vysoké hodnotenie EPC. Zamestnanci zase využívajú vysoko komfortné pracovné prostredie. Existujúce pobočky v Prešove a Košiciach sa zlúčili a presunuli do moderných priestorov v neďalekých Petrovanoch.

Celá východná oblasť Slovenska, teda regióny Košice a Prešov, sa tak novo zjednotila v jednu zónu. Preprava v tejto oblasti už nebude rozdelená do dvoch zón. To prináša ekonomickú výhodu pre klientov, ktorí využívajú prepravné služby spoločnosti. Konateľ spoločnosti Geis Daniel Knaisl hovorí: „Pobočka v Petrovanoch je ďalším z míľnikov, ktorý skvalitní naše služby na Slovensku aj komfort slovenských kolegov.“

Nová moderná pobočka GEIS na východe Slovenska

Otvorenie novej pobočky je reakciou na rastúci dopyt po službách logistického providera a zároveň snahou vytvoriť optimálne pracovné prostredie pre zamestnancov. Haly aj kancelárie sú moderné so špičkovým zázemím. LED osvetlenie sa automaticky nastavuje podľa intenzity denného svetla, všetky vzduchotechnické jednotky sú vybavené rekuperáciou tepla. Nemenej dôležité sú výborná dopravná dostupnosť a kvalitné technické zázemie, ktoré Geis potrebuje pre hladkú prevádzku pobočky a IT systémov.

Pobočka je navrhnutá tak, aby mala minimálny dopad na životné prostredie a efektívne využívala energiu, vodu a ďalšie zdroje. Potvrdzuje to aj uznávaná certifikácia BREEAM. Vďaka spôsobu riešenia energetických systémov v budovách dosahuje vysoké hodnotenie EPC. Daniel Knaisl dopĺňa: „Som rád, že priestory spĺňajú aj naše požiadavky na zodpovedné podnikanie. Objekt je vybavený rôznymi udržateľnými prvkami od energeticky účinných systémov až po úsporné osvetlenie.“

V spolupráci
transport.sk
Zdroj
TS

Prečítajte si aj

Back to top button