Logistika a skladovanie

Konferencia APIL: Logistický Summit 2024 – Spustenie registrácie

Konferencia APIL: Logistický Summit 2024 – Spustenie registrácie. Asociácia pre inovácie v logistike (APIL) dnes začína registráciu na prvý verejný Logistický Summit APIL 2024. Táto jedinečná konferencia sa uskutoční v dňoch 31. októbra a 1. novembra 2024 v Stages Hoteli v Prahe.

Dvojdňový Logistický Summit sa bude konať pod záštitou Českého inštitútu informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC) Českého vysokého učenia technického v Prahe (ČVUT) a Asociácie pre inovácie v logistike (APIL). Po niekoľkých ročníkoch za uzavretými dverami asociácie, tento rok ponúkne po prvýkrát aj verejnosti bohatý program plný reálnych prípadových štúdií, panelových diskusií s odborníkmi nielen v intralogistike, ale aj s odborníkmi na financovanie rozsiahlych projektov pomocou dotačných výziev a nahliadnutie do robotického vývoja ČVÚT.

Konferencia APIL: Logistický Summit 2024 – Spustenie registrácie

Program konferencie zahŕňa:

  • Prednášky členov APIL, ktorí sa podelia o svoje rozsiahle skúsenosti v implementáciách najnovších logistických technológií
  • Panelové diskusie s expertmi, ktorí sa zaoberajú aktuálnymi výzvami a príležitosťami v logistike, vrátane automatizácie a robotizácie
  • Odborná panelová diskusia o aktuálnych dotačných výzvach na automatizáciu a poradenstvo
  • Networkingový zábavný večer
  • Podcast live – Kruté sklady
  • 2. deň – návštevy realizovaných projektov a výskumného centra

Registrácia je spustená od 15. mája 2024, na webových stránkach konferencie logistickysummit.cz. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a zaistite si svoje miesto na logistickej udalosti roka.
Tešíme sa na vašu účasť na Logistickom Summite 2024 a veríme, že spoločne prispejeme k ďalšiemu rozvoju a inováciám v oblasti logistiky.

O Asociácii pre inovácie v logistike APIL

Asociácia pre inovácie v logistike (APIL) je organizáciou zameranou na podporu a propagáciu inovácií v logistickom a skladovom odvetví. Jej hlavným cieľom je šíriť informácie o logistike, ponúkať inovatívne riešenia a poskytovať odbornú pomoc pri riešení logistických problémov. Asociácia tiež slúži ako platforma pre komunikáciu s odborníkmi z rôznych oblastí logistiky a spolupracuje s logistickými asociáciami a organizáciami v Českej republike aj v zahraničí.

Jej členmi sú významné obchodné firmy s vlastnými logistickými areálmi, výrobné spoločnosti, fulfillmentové firmy a ďalší poskytovatelia logistických služieb.

Editor
Peter Magerčiak
Back to top button