Logistika a skladovanie

IF design ocenenie pre Jungheinrich ERE 225i

IF design ocenenie pre Jungheinrich ERE 225i. Elektrický nízkozdvižný vozík ERE 225i od spoločnosti Jungheinrich získal v pondelok svetovo uznávanú cenu iF Design Award v kategórii Automobily a vozidlá.

Vozík zapôsobil na porotu vysokou úrovňou inovácií a vynikajúcou kvalitou dizajnu. So svojou lítiovo-iónovou batériou plne integrovanou do podvozka vozíka ERE 225i jedinečne spája obratnosť, bezpečnosť, komfort a trvalej udržateľnosť.

„Úspešný dizajn vizualizuje vlastnosti produktu a zároveň ponúka užívateľskú orientáciu,“ hovorí Andreas Knie, priemyselný dizajnér v spoločnosti Jungheinrich. „S ERE 225i sú všetky naše výkonové prísľuby, na ktoré sa môžu zákazníci Jungheinrich spoľahnúť, jasné už na prvý pohľad: je kompaktnejší, pohodlnejší a bezpečnejší ako ktorýkoľvek iný vozík vo svojej triede a je to vidieť.“

Vďaka inovatívnemu dizajnu ERE 225i je rozmer L2 vozíka o 270 mm kratší ako u jeho predchodcu. To výrazne znižuje polomer otáčania vozíka. Vodiči ťažia z výrazne zlepšenej manévrovateľnosti, ktorá umožňuje bezpečnú prepravu vo veľmi malom priestore. Pevné bočné chrániče poskytujú optimálnu ochranu a zároveň zaisťujú vysoký pracovný komfort.

IF design ocenenie pre Jungheinrich ERE 225i

To všetko robí z ERE 225i podľa poroty iF Design Award v mnohých ohľadoch jeden z najlepších nízkozdvižný vozíkov vo svojej triede. To sa odzrkadľuje aj na stabilne vysokých bodoch. V trojdňovom výberovom konaní porota zložená zo 75 renomovaných medzinárodných odborníkov na dizajn určila tohtoročných víťazov. Celkovo porota iF Design Award opäť ocenila kreatívne značky, nováčikov a start-up v deviatich disciplínach a celkovo 81 kategóriách za vynikajúci dizajn v roku 2022.

„Sme veľmi radi, že sme získali toto ocenenie za dizajn s ERE 225i. Je to nielen výnimočné ocenenie pre nás ako dizajnérsky tím. Ale aj ocenenie a motivácia pre všetkých, ktorí prispeli k vytvoreniu produktu,“ hovorí Andreas Knie.

Zdroj
transport.sk
Editor
TS

Prečítajte si aj

Back to top button