Logistika a skladovanie

cargo-partner získal ocenenie Najzamestnávateľ roka 2019

V ôsmom ročníku celoslovenskej ankety o najatraktívnejšieho zamestnávateľa si v deviatich kategóriách z celkového počtu 189 nominovaných firiem zvolilo víťazov 36 068 respondentov. Najlepším zamestnávateľom v kategórii Doprava a logistika sa stala spoločnosť cargo-partner.

Rebríček najatraktívnejších zamestnávateľov zostavuje najväčší a najvplyvnejší slovenský pracovný portál Profesia.sk. Hlasujúci vyberali najatraktívnejších zamestnávateľov podľa viacerých kritérií. Medzi najčastejšie patrili práve kvalitné služby a produkty, silná a známa značka, dobré meno spoločnosti, príjemné pracovné prostredie či kolektív a ľudia.

„Vnímanie ľudí sa za posledné roky mení. Informácie, ktoré získavame prostredníctvom našej ankety, nám napovedajú, že trh práce z pohľadu uchádzačov už zďaleka nie je iba o voľných pracovných miestach, 8-hodinových pracovných časoch a pravidelnej výplate. Ľudia chcú viac.“ vysvetľuje výkonná riaditeľka spoločnosti Profesia Ivana Molnárová.

Spoločnosť cargo-partner získala sympatie hlasujúcich najmä vďaka kolektívu a ľuďom, dobrému menu spoločnosti, pracovnej istote a dlhodobej tradícii firmy. “Chcem sa poďakovať za každý hlas, je pre nás veľkou cťou byť zaradení medzi najlepšie spoločnosti na Slovensku. Začínali sme pred 26 rokmi v kancelárii s dvomi ľuďmi a postupne sme sa vypracovali na lídra segmentu s ročným obratom vyše 50 miliónov eur. Aktuálne zamestnávame 245 expertov vo svojom obore. Tento úspech by sa nám nepodarilo dosiahnuť bez podpory našich ľudí, ich lojality a každodenného nasadenia.” uviedol Tibor Majzún, Managing Director cargo-partner na Slovensku.

Prečítajte si aj

Back to top button