Logistika a skladovanie

cargo-partner pokračuje v rozširovaní siete v Číne

cargo-partner pokračuje v rozširovaní siete v Číne. V posledných mesiacoch spoločnosť cargo-partner otvorila nové kancelárie a sklady na kľúčových miestach v Číne, čím pokračuje v dlhodobom raste v tejto ázijskej hospodárskej veľmoci.

Medzi najvýznamnejšie patrí kompetenčné centrum pre farmaceutický priemysel a zdravotníctvo v Šanghaji, sklad v Guangzhou na juhu krajiny a nové kancelárie v Nanjingu na východe krajiny a aj v Chongqingu v strednej Číne. Od 14. do 16. júna 2023 sa cargo-partner so svojim stánkom zúčastnil veľtrhu „transport logistic“ v šanghajskom New International Expo Centre.

S približne 400 vystavovateľmi a viac ako 21 500 návštevníkmi na 30 000 m² výstavnej plochy predstavuje transport logistic dôležité miesto stretnutia pre spoločnosti z oblasti logistiky, dopravy, služieb, výroby, stravovania a maloobchodu, kde si môžu vymeniť najnovšie poznatky a skúsenosti. cargo-partner využil toto podujatie ako príležitosť prezentovať svoju rozsiahlu sieť v celej Číne vrátane najnovších prírastkov v Šanghaji, Guangzhou, Chongqingu a Nanjingu.

cargo-partner pokračuje v rozširovaní siete v Číne

Luca Ferrara, CEO cargo-partner, sa k nedávnym rozšíreniam vyjadril takto: „Čína ako dynamický a rýchlo sa rozvíjajúci trh predstavuje pre skupinu cargo-partner obrovské príležitosti. Naše nové farmaceutické centrum v Šanghaji, nový sklad v Guangzhou a nové kancelárske priestory v Chongqingu a Nanjingu sú ďalšími dôležitými dielikmi skladačky našej siete v Číne. Naše strategické rozhodnutie vytvoriť silné zastúpenie v celej Číne dokonale zodpovedá našim dlhodobým cieľom zlepšiť efetivitu našej prevádzky, podporiť hlbšie vzťahy s našimi miestnymi partnermi a zákazníkmi a odomknúť nové príležitosti pre ďalší rast v budúcnosti.“

Kompetenčné centrum pre farmaceutický priemysel a zdravotníctvo v Šhanghaji

V marci 2023 spoločnosť cargo-partner oznámila otvorenie nového kompetenčného centra pre farmaceutický priemysel a zdravotníctvo v Šanghaji. Čína je jedným z hlavných svetových výrobcov liekov a zdravotníckych výrobkov, ako aj čoraz dôležitejším spotrebiteľským trhom pre tento typ výrobkov. Nové kompetenčné centrum pre farmaceutický priemysel teraz slúži ako operačné centrum pre exportérov a importérov liečiv, ktorí potrebujú prepravné riešenia v súlade s GDP. Odborníci z cargo-partner tu môžu poskytovať nielen služby leteckej a námornej prepravy s riadenou teplotou, ale aj cestnú prepravu s riadenou teplotou na prvej a poslednej míli.

cargo-partner pokračuje v rozširovaní siete v Číne

Nový sklad v Guangzhou

Okrem existujúcich skladov spoločnosti cargo-partner v Šanghaji, Chengdu, Kunshane a Hongkongu s celkovou skladovou plochou 22 000 m² otvoril poskytovateľ logistických služieb 1. marca 2023 nový sklad v Guangzhou. Guangzhou je dôležitou logistickou bránou v južnej Číne a zmluvná logistika je jednou z hlavných oblastí stratégie cargo-partner pre Čínu v roku 2023.

Preto spoločnosť cargo-partner nedávno otvorila svoj prvý sklad v Guangzhou, ktorého rozšírenie je naplánované na rok 2024 s cieľom uspokojiť silný dopyt na trhu. Hoci väčšinu zákazníkov cargo-partner v Guangzhou v súčasnosti tvoria firmy z high-tech odvetvia, miestny tím plánuje v blízkej budúcnosti rozšíriť svoje kapacity v oblasti e- commerce, priemyslu a spotrebného tovaru.

Rozšírenie kancelárie v Chongqingu

V apríli 2023 cargo-partner oslávil presťahovanie svojej kancelárie v Chongqingu do väčších a modernejších priestorov. Vďaka svojej ideálnej geografickej polohe a dobre rozvinutej infraštruktúre je Chongqing kľúčovým dopravným a logistickým uzlom v centrálnej Číne. Jeho letiská patria medzi desať najlepších v Číne z hľadiska celoročnej priepustnosti a mestský prístav je najväčší v regióne hornej Jang-c‘-ťiang. Okrem toho je spojenie Chongqing – Duisburg základným kameňom rozrastajúcej sa transeuroázijskej železničnej siete. Nová kancelária v Chongqingu je len jedným z aspektov strategickej expanzie cargo-partner a podporí miestny tím v poskytovaní služieb zákazníkom v celom regióne s kompletnou škálou logistických riešení.

cargo-partner pokračuje v rozširovaní siete v Číne

Nová kancelária služieb zákazníkom v Nanjingu

S cieľom posilniť svoju lokálnu sieť cargo-partner nedávno otvoril novú kanceláriu zákazníckeho servisu a predaja v Nanjingu. Nová kancelária je jednou z niekoľkých kancelárií spoločnosti cargo-partner v regióne delty rieky Jang-c‘-ťiang, kde poskytovateľ logistických služieb ponúka širokú škálu služieb leteckej, námornej a pozemnej dopravy, zmluvnej logistiky a služieb s pridanou hodnotou.

Nanjing je hlavnou logistickou bránou vo východnej Číne, ktorá sa nachádza na sútoku niekoľkých kľúčových logistických uzlov vrátane medzinárodného letiska Nanjing Lukou, prístavu Nanjing, ako aj dôležitých železničných uzlov napojených na hlavné železničné siete. Od otvorenia prvej pobočky cargo-partner v Číne v roku 2004 tento medzinárodný poskytovateľ dopravy a logistiky neustále rozširuje sieť svojich pobočiek a skladov. V súčasnosti má spoločnosť v Číne zastúpenie s 380 zamestnancami v 16 kanceláriách.

Zdroj
transport.sk
Editor
TS

Prečítajte si aj

Back to top button