Rôzne

STILL Slovensko v nových priestoroch

STILL Slovensko v nových priestoroch. Dcérska spoločnosť nemeckého výrobcu manipulačnej techniky a dodávateľa inovatívnych intralogistických riešení STILL Slovensko má od mája v Nitre úplne nové administratívne a skladové priestory, dielňu aj miesto pre demo prezentácie najnovších technológií.

Nemecká nadnárodná spoločnosť STILL Slovensko má svoju centrálu v Nitre už viac ako 22 rokov. Presťahovanie do novému moderného objektu, ktorý realizoval medzinárodný developer priemyselných nehnuteľností BESICO sa importér manipulačnej techniky STILL dostáva na úplne nový level predajno-servisných služieb v oblasti manipulačnej techniky a skladového hospodárstva. „Pre našich zákazníkov sa snažíme poskytovať čo najlepšie a najkvalitnejšie služby plné inovatívnych prístupov. Zároveň máme snahu aj našim zamestnancom poskytnúť komfortné a bezpečné pracovné prostredie. Naše nové sídlo s ergonomickými pracoviskami spĺňa najvyššie štandardy po všetkých stránkach. Moderné priestory, technológie a vybavenie nám pomôžu ešte zvýšiť efektivitu a kvalitu služieb,“ povedal Ing. Stanislav Krátky, konateľ STILL SR.

Prioritou je udržateľnosť

Novovybudovaný areál pozostáva z moderných výrobno-skladových priestorov, administratívnej časti, exteriérových zón so zeleňou, logistického zázemia a disponuje tiež dostatočným počtom parkovacích miest. Projekt výstavby zohľadňuje najvyššie štandardy ochrany a udržateľnosti životného prostredia, k čomu prispejú aj plánované fotovoltické články na streche, príprava na nabíjacie stanice elektromobilov a tiež stojisko na bicykle.

„Zaujímavými modernými technológiami, ktoré prispejú k uľahčeniu práce technikov a budú súčasťou nového sídla, je napríklad 5-tonový žeriav ukotvený v zemi, ale aj špeciálne dokovacie stanice, odsávanie spalín dieselových vozíkov alebo nadštandardné vybavenie pre repasovanie použitých vozíkov,“ vysvetľuje S. Krátky.

V novom sídle spoločnosti vzniká tiež priestor na demo prezentácie určené najmä pre zákazníkov, na ktorých uvidia, ako pracujú a čo dokážu najmodernejšie technológie z produkcie STILL. Zároveň firma tento priestor využije aj na vzdelávacie aktivity svojich zamestnancov ako školenia, tréningy a semináre. Neustále zvyšovanie odbornosti špecialistov STILL je dlhodobou súčasťou firemnej filozofie.

Na vlne rastu

Tržby spoločnosti STILL Slovensko sa v uplynulých rokoch vyvíjali veľmi pozitívne a to aj napriek rôznym negatívnym globálnym vplyvom. Rástol aj počet zamestnancov po celom Slovensku, v súčasnosti firma zamestnáva viac ako 100 administratívnych a technických pracovníkov. Spoločnosti sa medziročne navýšili tržby o viac ako 10 %, v tomto roku očakáva ďalší rast tržieb a udržanie ziskovosti.

„Vypracovali sme sa na popredného dodávateľa manipulačnej techniky a intralogistických riešení, pričom v posledných rokoch sme v tejto oblasti aj priekopníkom mnohých inovácií. Našim zákazníkom poskytujeme profesionálne služby na najvyššej úrovni a udávame trendy v automatizácii, robotizácii a digitalizácii. To je budúcnosť segmentu skladovania a manipulácie s tovarom,“ zhodnotil S. Krátky, konateľ STILL SR.

100-ročná tradícia

Nemecká značka STILL má 100-ročnú tradíciu v poskytovaní komplexného vybavenia pre riadenie skladov vrátane širokého portfólia spoľahlivých elektrických alebo dieselových vysokozdvižných vozíkov, nízkozdvižných paletových vozíkov a regálových zakladačov. Okrem nových VZV ponúka STILL Slovensko repasované jazdené vysokozdvižné vozíky a profesionálne služby, ako prenájom vysokozdvižných vozíkov, kvalitný servis a poradenstvo v oblasti intralogistiky a automatizácie pre vašu maximálnu spokojnosť.
Intralogistické riešenia a regálové systémy STILL pomôžu klientom zvýšiť efektivitu skladu.

Ako dodávateľ komplexných riešení STILL ponúka široké portfólio produktov, od statických regálových systémov alebo konštrukcií mezanín, až po dynamické regálové systémy, akými sú napríklad pohyblivé regály. Kľúčom k úspechu spoločnosti STILL sú vysoko spoľahlivé produkty, siahajúce od komplexných riešení pre špecifické odvetvia, veľké a malé prevádzky a sklady, až po softvérové riešenia pre efektívne riadenie skladu a toku materiálu.

Zdroj
PR STILL
Editor
Peter Magerčiak
Back to top button