Motorizmus

SEAT rozširuje ponuku radu Arona verziou FR Limited Edition

SEAT rozširuje ponuku radu Arona verziou FR Limited Edition. Verzia FR Limited Edition dodáva modelu SEAT Arona exkluzivitu novými farbami karosérie a interiéru. SEAT Arona bol navrhnutý a vyvinutý v Barcelone, vyrába sa v materskom závode Martorell.

Od svojho uvedenia na trh je SEAT Arona ideálnym mestským SUV. Do svojho segmentu priniesol oživenie robustným vonkajším dizajnom a inovatívnym vyhotovením interiéru.

Značka SEAT teraz dodáva charakteru modelu Arona novú úroveň exkluzivity verziou FR Limited Edition. Najnovší prírastok do modelového radu dostal nové dizajnové detaily na karosérii a v interiéri. Pričom si zachoval typickú výraznú estetiku off-road.

Od spustenia predaja v roku 2017 bol model SEAT Arona veľmi úspešný. Doteraz sa z neho predalo vyše pol milióna exemplárov. V roku 2023 bol model Arona najpredávanejším automobilom značky SEAT s počtom 89 000 kusov dodaných zákazníkom (2022: 71 000; +25,3 %).

SEAT rozširuje ponuku radu Arona verziou FR Limited Edition

„Arona je najpredávanejším modelom SEAT. Vydobyl si pozíciu v segmente mestských SUV ako vozidlo, ktoré presne spĺňa potreby zákazníkov,“ povedal Sven Schuwirth, člen predstavenstva SEAT pre predaj a marketing. „Verzia FR Limited Edition umocňuje jeho dizajn. Pridáva nové estetické prvky na karosériu a do interiéru, čím zvyšuje jeho atraktivitu pre zákazníkov, ktorí sa chystajú do mestskej džungle.“

Nové prvky vybavenia a kolesá

Okrem nových farieb má SEAT Arona FR Limited Edition aj nové prvky vybavenia a kolesá. V palete farieb karosérie pribudol nový exkluzívny sivý odtieň Graphene Grey. Vozidlo má štandardne 18-palcové disky kolies z ľahkej zliatiny lakované sivým farebným odtieňom Cosmo Grey.

SEAT rozširuje ponuku radu Arona verziou FR Limited Edition

V kabíne má SEAT Arona FR Limited Edition výduchy ventilácie nalakované sivou farbou a dekoračné obklady na dverách, prístrojovej doske a stredovej konzole v novom farebnom vyhotovení Dark aluminium matt. Zákazníci si môžu za príplatok objednať škrupinové športové sedadlá s integrovanými opierkami hlavy a textilným poťahom, ktoré výborne držia telo a dodávajú interiéru atraktívny športový akcent. SEAT Arona FR Limited Edition sa začne predávať ešte v prvom štvrťroku 2024.

V spolupráci
transport.sk
Editor
TS PORSCHE SLOVAKIA
Back to top button