Elektromobilita

DKV Mobility prekonala míľnik 500 000 nabíjacích bodov v Európe

DKV Mobility prekonala míľnik 500 000 nabíjacích bodov v Európe. DKV Mobility, popredná európska platforma B2B pre platby a riešenia na cestách, prekonala významný míľnik 500 000 nabíjacích bodov v Európe.

Zákazníci DKV Mobility môžu teraz nabíjať svoje vozidlá pomocou karty DKV +Charge alebo aplikácie DKV Mobility na približne 509 000 nabíjacích bodoch. DKV Mobility ponúka spolu s dcérskou spoločnosťou GreenFlux prístup do jednej z najväčších nabíjacích sietí v Európe.

„Prekročením hranice 500-tisíc nabíjacích miest v Európe sme upevnili naše postavenie medzi najväčšími poskytovateľmi služieb pre nabíjanie elektromobilov v Európe. Len tento rok sme spolu s našou dcérskou spoločnosťou GreenFlux pridali do našej siete už viac ako 100 000 nabíjacích bodov. Sme hrdí na tento pokrok a chceme ďalej rozširovať našu prítomnosť na tomto trhu, aby sme našim zákazníkom v celej Európe čo najviac uľahčili nabíjanie,“ hovorí Sven Mehringer, generálny riaditeľ divízie pre energetiku a služby pre vozidlá v spoločnosti DKV Mobility.

GreenFlux, dcérska spoločnosť DKV Mobility, má na starosti ponuku DKV Mobility na verejných nabíjacích staniciach a zameriava sa na spoluprácu s partnermi v tejto oblasti. Od septembra 2020, keď spoločnosť DKV Mobility pridala do svojej akceptačnej siete stotisíci nabíjací bod, sa počet nabíjacích miest zväčšil už päťnásobne.

V spolupráci
transport.sk
Zdroj
TS

Prečítajte si aj

Back to top button