Logistika a skladovanie

Značka Gebrüder Weiss patrí medzi Superbrands

Značka Gebrüder Weiss patrí medzi Superbrands. Logistická a prepravná spoločnosť Gebrüder Weiss získala ocenenie Business Superbrands Slovakia. Zaradila sa tak medzi významné značky a najlepšie firmy na Slovensku.

Ocenenia Superbrands Award sa oficiálne odovzdávali po 10. krát v rámci galavečera Tribute Event, ktorý sa konal v hoteli Carlton. „Som nesmierne rád, že ničím nezaostávame za poprednými značkami na trhu, a posúvame sa stále viac dopredu. Toto ocenenie je dôkazom, že neustále pracujeme na tom, aby sme boli dôveryhodnou a kvalitnou spoločnosťou v poskytovaní logistických a prepravných služieb,“ hovorí Marek Bognár, director bussines development spoločnosti Gebrüder Weiss Slovensko.

Za výberom ocenených pečaťou kvality Superbrands stáli slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy, a taktiež výsledky verejného prieskumu zrealizovaného agentúrou GfK. Na Slovensku bolo v tomto ročníku zaregistrovaných viac ako milión značiek. Tie sa do výberu nominovali, bez možnosti sa prihlásiť. Sú vyberané na základe ich prestíže, inovácií a známosti na trhu.

Okrem vysokej kvality musia mať aj jasnú víziu či schopnosť flexibilne reagovať na zmeny na trhu. Cieľom programu Slovak Superbrands nie je len oceniť najhodnotnejšie značky na trhu, ale motivovať aj tých, ktorí sa chcú inšpirovať najlepšími – ako je napríklad aj spoločnosť Gebrüder Weiss.

Značka Gebrüder Weiss patrí medzi Superbrands

Zástupcovia spoločnosti Gebrüder Weiss prebrali ocenenie (sprava doľava):
Marcela Matejovič (head of road transport), Helena Janásová (marketing manager) a Marek Bognár (director bussines development)
(zdroj: Gebrüder Weiss/Gnaudschun)

V spolupráci
transport.sk
Zdroj
TS

Prečítajte si aj

Back to top button