Logistika a skladovanie

V Seredi pribudlo viac ako 25 000 m2 moderných skladovacích priestorov

Spoločnosť Mountpark, medzinárodný developer logistických a priemyselných nehnuteľností, oznámila ukončenie výstavby novej haly v distribučnom uzle Mountpark Sereď. Na trh tak prichádza ďalších 25 763 mskladovacej plochy, ktorými spoločnosť reaguje na rastúci dopyt po vysokokvalitných distribučných priestoroch na západnom Slovensku. 

Nová hala so svetlou výškou 12 m a servisným zázemím do hĺbky 50 metrov bola navrhnutá tak, aby dosahovala maximálnu prevádzkovú efektívnosť. Disponuje certifikátom BREEAM na úrovni „very good“. Poskytuje pohodlné pracovné prostredie s atraktívnym vybavením, ktoré pomôže pritiahnuť a udržať zamestnancov v lokalite známej svojím potenciálom kvalifikovaných pracovných síl.

Mountpark Sereď je významný distribučný uzlom západného Slovenska. Je strategicky umiestnený v pomyselnom trojuholníku výrobných závodov skupiny PSA Slovakia, Jaguar Land Rover Slovakia a Samsung Electronics. S prístupom k medzinárodnej diaľničnej sieti prostredníctvom rýchlostnej cesty R1 (E58) a diaľnice D1 (E75) ponúka rýchle spojenie nielen do hlavných obchodných centier Slovenska, ale aj do Českej republiky, Maďarska, Rakúska a na Balkán. 

Mountpark Sereď (FOTO: Mountpark)

„Sereď je pre logistický sektor významnou lokalitou. Investovali sme do nej, pretože sme presvedčení, že našim zákazníkom na trhu strednej Európy ponúka tie najlepšie príležitosti,” povedal Mario Sander, Managing Director pre strednú Európu v spoločnosti Mountpark. „Ponukou špičkových priestorov a lokalitou s vysokým potenciálom kvalifikovanej pracovnej sily vzbudzuje nová budova už teraz vysoký záujem.“ 

V spolupráci
transport.sk
Zdroj
TS

Prečítajte si aj

Back to top button