Logistika a skladovanie

Špeciálne tlačové riešenia od spoločnosti Brother

Špeciálne tlačové riešenia od spoločnosti Brother. Načasovanie a presnosť sú v preprave a logistike nevyhnutné. Od výroby cez sklad a distribúciu až po triedenie a kompletizáciu dodávok – spoločnosť Brother má riešenia, ktoré vám pomôžu zvládnuť meniace sa digitálne prostredie.

Udržať krok s narastajúcimi požiadavkami zákazníkov na rýchlejšie doručenie a nízke prepravné náklady je výzvou v každej časti skladovania, logistiky a dopravy. Je mnoho komplexných riešení, ale nie všetky dokážu riešiť špecifické požiadavky zákazníkov. Našťastie, spoločnosť Brother si uvedomuje ich rôznorodé potreby, a preto ponúka viacero typov zariadení, ktoré sú prispôsobiteľné špecifickým požiadavkám každého zákazníka.

Modelový rad TD predstavuje stolné tlačiarne štítkov určené pre rýchle, spoľahlivé a flexibilné riešenie značenia. Vytlačený štítok s rozlíšením až 300 dpi a šírkou do 10,84 cm dokáže vyhovieť širokému spektru aplikácií. V závislosti od modelu umožňuje vytlačiť štítok technológiou priamej termálnej tlače alebo termotransferovej tlače. Priama termálna tlač, použitím termocitlivého média, bez potreby atramentu alebo farbonosnej pásky, zabezpečuje veľkoobjemovú, nízkonákladovú tlač štítkov pre krátkodobé značenie.

Špeciálne tlačové riešenia od spoločnosti Brother

V prípade potreby aplikácie odolnejšieho alebo trvácnejšieho označovania je vhodnejšie použiť zariadenia s technológiou termotransferovej tlače. V tomto prípade sa motív prenesie pomocou farbonosnej pásky na podkladové médium. Takto vytvorený štítok je vhodný pre aplikácie vyžadujúce väčšiu odolnosť alebo dlhšiu trvácnosť. Všetky zariadenia TD podporujú rôzne emulácie, čo im umožňuje jednoduchú integráciu do existujúcich zákazníckych systémov.

Modelový rad TJ predstavuje priemyselné tlačiarne štítkov určených pre veľkoobjemové značenie. V porovnaní s modelovým radom TD tlačia vyššou rýchlosťou, a to až 356 mm/s. Ďalšou výhodou je možnosť použitia vysokokapacitných termotransferových pások s dĺžkou až 600 m, čo minimalizuje prestoje. Tieto zariadenia sa vyznačujú vysokou odolnosťou aj v náročných výrobných prostrediach, sú preto vhodné predovšetkým do skladových priestorov a na logistické účely. Pre jednoduchšiu obsluhu majú zabudovaný dotykový panel s farebným displejom a pre vybrané modely aj automatický vnútorný návin.

Všetky dostupné modely oboch sérií s detailnejšími informáciami o samotných zariadeniach a ich príslušenstve je možné vyhľadať na stránke www.brother.sk.

Zdroj
transport.sk
Editor
Brother

Prečítajte si aj

Back to top button