Logistika a skladovanie

S otvorením R7 začal aj projekt nového logistického centra

Zároveň s dokončením diaľničného úseku R7 na južnom Slovensku sa začal projekt logistického centra LOG CENTER R7 s napojením na novú diaľnicu, nachádzajúci sa uprostred existujúceho logistického parku v regióne Dunajská Streda. Projekt vyvinul rakúsky developer GO ASSET.

Diaľnica R7 spája nový logistický park s Bratislavou (40 km) a Viedňou (125 km). Moderné logistické centrum ponúkne okolo 100 000 m² využiteľného priestoru v troch budovách, pričom stavebné povolenie bolo vydané začiatkom júla. Stavebné práce na projekte sa začnú v najbližších mesiacoch. V bezprostrednej blízkosti nového logistického centra už pôsobia spoločnosti ako METRANS, Schindler, Wertheim, LG, cargo-partner, Chipita a Deichmann. V susedstve sa nachádza aj logistická hala spoločnosti KiK, ktorú tiež developovala spoločnosť GO ASSET.

Vizualizácia logistického projektu LOG CENTER R7 (FOTO: TS)

Aktuálny projekt LOG CENTER R7 je logistickým produktom typu BIG BOX. Na jeseň 2019 spoločnosť so sídlom v Rakúsku oznámila zavádzanie značky LOG CENTER v strednej a juhovýchodnej Európe. „LOG CENTER Adria pri Terste / Koperi je prvým projektom. Teraz nás teší, že budeme môcť vytvoriť ďalší logistický hotspot v oblasti Dunajskej Stredy na Slovensku a ponúknuť našim nájomcom najmodernejšie riešenia pre logistické potreby,“ hovorí generálny riaditeľ GO ASSET Andreas Liebsch.

V spolupráci
transport.sk
Zdroj
Tlačová správa

Prečítajte si aj

Back to top button