Logistika a skladovanie

Portál myGW využilo za prvý mesiac 1 000 zákazníkov

Mesiac od uvedenia nového digitálneho zákazníckeho portálu spoločnosti Gebrüder Weiss slávi inovatívna služba prvé dôležité výročie. Závod na výrobu vlnitej lepenky TEWA GmbH v Korutánsku je 1 000. zákazníkom, ktorý integroval myGW do svojich procesov. Nová platforma myGW poskytuje zákazníkom informácie o toku ich tovarov v reálnom časea to pre pozemnú, leteckú a námornú prepravu aj pre skladovú logistiku.

Výkonný riaditeľ TEWA Franz Ronge neskrýva svoje nadšenie z novej služby: „Zaujalo nás, že myGW poskytuje transparentné informácie o digitálnych zásielkach v reálnom čase, umožňuje jasný prehľad o štatistikách doručovania a predovšetkým je veľmi ľahko použiteľný. Vďaka zjednodušeným komunikačným kanálom a priamemu prístupu ku všetkým dokumentom sa nám podarilo zvýšiť rýchlosť vybavovania objednávok.“ Spoločnosť TEWA je dlhoročným zákazníkom spoločnosti Gebrüder Weiss, už od roku 1993. Svojim medzinárodným zákazníkom ponúka riešenia obalov z vlnitej lepenky od vývoja po výrobu. Obaly sú určené pre širokú škálu produktov ako sú nápoje, potraviny, dopravné služby alebo darčekové balenia.

Po ukončení pilotnej fázy na konci septembra bol produkt myGW k dispozícii všetkým zákazníkom spoločnosti Gebrüder Weiss v Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsku, Českej republike, Maďarsku a na Slovensku. Spoločnosť Gebrüder Weiss je schopná pokryť služby pre všetky obchodné oblasti pomocou služby myGW. Jej cieľom je ponúknuť svojim zákazníkom rýchly a ľahký prístup kedykoľvek a umožniť tak všetku komunikáciu s poskytovateľom logistických služieb online. V súčasnosti už prebiehajú prípravné práce na zavedení platformy v ďalších krajinách. Počiatočné pilotné projekty v nich už boli úspešne zahájené.

V spolupráci
transport.sk
Zdroj
Tlačová správa

Prečítajte si aj

Back to top button