Logistika a skladovanie

GEFCO prepravuje nemocničné lôžka

GEFCO, líder v oblasti logistiky pre automobilový priemysel, zabezpečuje prepravu približne tisíc nemocničných lôžok týždenne do rôznych destinácií naprieč celou Európou. Prepravy sú realizované pre firmu Hillrom, popredného výrobcu zdravotníckych pomôcok a chirurgického vybavenia.

GEFCO Francúzsko v uplynulých dňoch zabezpečila urgentné dodávky po celej Európe, aby pomohla spoločnosti Hillrom vyrovnať sa s extrémne vysokým dopytom po nemocničných lôžkach a po ďalšom vybavení počas koronavírusovej krízy.

Každý týždeň koordinuje Control Tower spoločnosti GEFCO v Rennes dodávky viac ako 1 000 lôžok, vzduchových matracov a ďalšieho tovaru z výrobného závodu spoločnosti Hillrom v meste Pluvigner do lekárskych centier, kliník a nemocníc vo Francúzsku, Španielsku, Švajčiarsku a vo Veľkej Británii.

Okrem dodávok nemocničných lôžok a ďalšieho materiálu GEFCO v uplynulých týždňoch zabezpečilo pre spoločnosť PENTA aj charterové lety na prepravu 64 ton zdravotníckeho materiálu a ochranných pomôcok z Číny na Slovensko. V duchu motta «Partners, unlimited» chce GEFCO aj naďalej naplno plniť svoj interný záväzok tým, že aj v tomto ťažkom období pomôže svojim klientom nájsť ideálne riešenie dodávateľského reťazca.

V spolupráci
transport.sk
Zdroj
Tlačová správa

Prečítajte si aj

Back to top button