Logistika a skladovanie

Dr. Max sa rozrastá v Prologis Parku Bratislava

Spoločnosť Dr. Max podpísala zmluvu na dlhodobý prenájom 9 000 metrov štvorcových plochy v Prologis Park Bratislava. Zamestnanci tu môžu využívať všetky výhody priestorov, ktoré sú prispôsobené ich požiadavkám a prinášajú hodnoty nad rámec nehnuteľností. Dr. Max je jednou z najväčších slovenských farmaceutických a zdravotníckych spoločností. V rámci svojho podnikania sa sústredí na oblasť zdravia a tomu prispôsobuje aj logistické priestory, hľadá a ktoré sú majú byť pracoviskom zaisťujúcim wellbeing pre jej zamestnancov.

Prologis ponúkol spoločnosti Dr. Max na mieru vybudované priestory v budove 16, ktorá je vybavená funkciami zvyšujúcimi udržateľnosť a efektivitu prevádzky. Chladiaca technológia v skladoch zaisťuje vhodné prostredie pre uchovávanie produktov, 10-metrová svetlá výška zefektívňuje skladovacie procesy a LED osvetlenie optimalizuje spotrebu energie, čím pomáha ochraňovať životné prostredie. Iniciatíva Prologisu s názvom PARKlife aktívne zapája zamestnancov do diania v parku a podporuje ich wellbeing. Prologis Park Bratislava má dokonca vlastné futbalové ihrisko. 

„Naše podnikanie je predovšetkým o zdraví a wellbeingu, a preto nám záleží na zdravom životnom štýle našich zamestnancov,“ hovorí Jan Žák, generálny riaditeľ Dr. Max pre Slovensko. „Nová budova v Prologis Park Bratislava zaistí vynikajúce podmienky pre zamestnancov, ktorí svojou prácou zabezpečujú  funkčnosť nielen e-shopu, ale tiež celého nášho podnikania. Spoločnosť Prologis sa postarala o splnenie našich požiadaviek. Sme nadšení, že sa do nových priestorov budeme môcť presunúť už tento rok.“ 

bratislava benefit

Transakciu sprostredkovala spoločnosť Cushman & Wakefield. Do budúcnosti počíta aj s možnosťami expanzie a dodatočných priestorov na mieru, ktoré bude mozné poskytnúť spoločnosti Dr. Max. Tá sa na svoju novú adresu nasťahuje v treťom štvrťroku 2021. 

„Prologis Park Bratislava sa stane skvelým priestorom pre podnikanie a ďalší rast spoločnosti Dr. Max,“ hovorí Jakub Randa, manažér lízingu a zákazníckej skúsenosti Prologis na Slovensku. „Prologis Park Bratislava je skutočnou biznis komunitou. Prvky prispôsobené na mieru konkrétnym zákazníkom zvyšujú kvalitu každodennej prevádzky v ich vlastných priestoroch a nad rámec toho im poskytujeme tiež kvalitné a bezpečné spoločné zázemie. Tešíme sa, že v našom parku privítame práve Dr.Max.“

Zdroj
transport.sk
Editor
TS

Prečítajte si aj

Back to top button