Logistika a skladovanie

Chráňte svoje výrobky pomocou správneho balenia

Získajte tie najmodernejšie baliace stroje pre efektívnu ochranu vašich produktov. Navštívte vekamaf.cz pre širokú paletu možností priemyselných baliacích zariadení, ktoré vám pomôžu postarať sa o bezpečnosť vašich výrobkov pri ich doprave, skladovaní, predaji, ako aj používaní. 

Primárne a sekundárne technológie balenia

Ponúkame špecializované zariadenia, ktoré sa postarajú o primárne aj sekundárne balenie farmaceutických, potravinárskych, chemických a ďalších výrobkov. V našom portfóliu nájdete baliace stroje iba od popredných výrobcov. Pri výbere najvhodnejších technológií vám poradíme na mieru vášmu segmentu, druhu výrobku, rozpočtu, výrobnej kapacite a priestoru. Výber správnych zariadení vám pomôže zlepšovať aj kvalitu konečných produktov a bezpečnosť a účinnosť vašich výrobných liniek. 

Potravinársky priemysel

Výrobky z potravinárskeho segmentu si často vyžadujú precízne a špecializované priemyselné baliace zariadenia, ktoré dokážu bezpečne a efektívne zvládnuť okrem sáčkovania, plnenia a uzatvárania sklenených nádob, doypackov, fliaš a konzerv aj kartónovanie či automatické paletovanie. Naši experti vám môžu pomôcť so zostavením hoci aj celej výrobnej linky na mieru vašich potrieb už aj dnes. Nenechajte sa však odradiť ani v prípade, že by ste mali záujem o zlepšenie jedného konkrétneho kroku. Naše stroje sa dokážu prispôsobiť už aj existujúcim výrobným procesom.

Farmaceutický priemysel

Technológie balenia pre farmaceutický priemysel sa líšia od produktu k produktu. Pre farmaceutické produkty ponúkame tie najmodernejšie špeciálne stroje na balenie tabliet, kapsúl, predplnených injekčných striekačiek, ampuliek, a podobne. Vieme vám však navrhnúť aj riešenia pre špecializované výrobky s vlastnými výzvami balenia, ako sú napríklad očné a kozmetické výrobky.

Bezpečné balenie chemikálií, krmív, biomasy, kovov a minerálov

Granulované alebo práškové výrobky často potrebujú špeciálne strojné vybavenie, aby bolo možné zaistiť rýchle a hygienické balenie vriec a zabrániť plytvaniu náplňou a jeho úniku do ovzdušia. Správny rad ochranných riešení dokáže zabezpečiť aj to, aby sa látky počas balenia alebo rozbaľovania neprenášali do ovzdušia. Máte produkty, ktoré sme vyššie nespomenuli či otázky ohľadom vášho konkrétneho baliaceho procesu? Neváhajte nás kontaktovať pomocu správy cez web Vekamaf  alebo telefonicky na +421 2 5293 2891.

Zdroj
transport.sk
Editor
PR

Prečítajte si aj

Back to top button