Logistika a skladovanie

cargo-partner zavádza nové služby

cargo-partner zavádza nové služby. Poskytovateľ medzinárodnej prepravy a info-logistiky opätovne rozšíril svoje portfólio služieb o rad nových riešení leteckej prepravy a konsoliduje zásielky medzi kľúčovými letiskami naprieč západnou Európou a rôznymi lokalitami v Ázii.

Nakoľko cargo-partner v celej západnej Európe neustále rozširuje svoj profil a služby, špecialista na logistiku teraz ponúka veľké množstvo týždenných riešení pre leteckú nákladnú dopravu z hlavných letísk v Rakúsku, Nemecku, Veľkej Británii, Švédsku a Holandsku do viac než desiatich destinácií naprieč Indiou, Čínou, Singapurom a Thajskom.

Jo Feiks, Corporate Director Product Management Air Cargo, vysvetlil: „Vzhľadom k tomu, že sa blížili hlavná sezóna leteckej nákladnej prepravy, spustili sme začiatkom augusta nové spojenie leteckej nákladnej prepravy medzi západnou Európou a Áziou, aby sme našim zákazníkom poskytli väčšiu flexibilitu a zaistili spoľahlivé prepravné kapacity za konkurencieschopné ceny. Konsolidačné riešenia sú jasným víťazom, pokiaľ ide o nákladovo efektívnu prepravu, pričom stále ťažia z rýchlosti leteckej nákladnej dopravy a spoľahlivosti pevných týždenných odletov.”

cargo-partner zavádza nové služby

Novými týždennými konsolidáciami pre leteckú nákladnú dopravu poskytuje cargo-partner door-to-door riešenie zo západnej Európy do Dillí, Bengalúru, Bombaja, Čenaja, Šanghaja, Bangkoku, Hongkongu a Singapuru. Táto služba zahŕňa pre-carriage odkiaľkovek v západnej Európe a tiež doručenie po celej Indii, Číne a Thajsku s využitím skladov a služieb cestnej dopravy cargo-partner na oboch koncoch.

Rýchlu distribúciu umožňujú logistické centrá spoločnosti cargo-partner na strategických miestach v Ázii, vrátane moderných skladov v Bangkoku, Singapure, Ho Či Minovom Meste, Hongkongu, Šanghaji, Kchun-šane, Šen-čene, Yantiane a nedávno otvoreného skladu v Kuang-čou, ktorým tento poskytovateľ logistiky dokončil svoju sieť s viac než 20 000 m² skladovej plochy v Číne.

„Naše silné zastúpenie v Európe a Ázii nám umožňuje dodávať integrovaný balík prepravných, skladových, colných a trackingových služieb a zaisťuje bezproblémové, komplexné riešenie pre našich klientov zo všetkých priemyselných odvetví. Týždenné služby konsolidácie leteckej dopravy sú obľúbené najmä u našich zákazníkov z odvetví elektroniky, automobilového priemyslu, módy a maloobchodu, ktoré ťažia z tohoto riešenia, aby našli optimálnu kombináciu rýchlosti a ceny pre svoje zásielky,” dodal Jo Feiks.

Zdroj
transport.sk
Editor
TS

Prečítajte si aj

Back to top button