Logistika a skladovanie

cargo-partner spustil LCL servis pre nebezpečný tovar

cargo-partner spustil LCL servis pre nebezpečný tovar. Medzinárodný poskytovateľ prepravy a logistiky opäť rozšíril svoju ponuku LCL riešení. Zaviedol novú službu konsolidácie námornej prepravy nebezpečného tovaru z Číny do Európy. Servis je vhodný pre rôzne automobilové produkty, vrátane komponentov, autobatérií a elektronického tovaru s rôznymi typmi integrovaných batérií.

Lodiarske spoločnosti reagujú na nižší dopyt blank sailingmi. cargo-partner reaguje na potrebu ponúknuť svojim zákazníkom väčšiu flexibilitu a odpovedá na špeciálne požiadavky. Na splnenie týchto výziev zaviedol poskytovateľ logistiky novú týždennú konsolidovanú prepravnú službu pre tovar, ktorý Medzinárodná námorná organizácia (IMO) klasifikuje ako DG triedy 8 a DG triedy 9. Táto klasifikácia zahŕňa produkty, ako sú rôzne typy batérií, celé elektrické vozidlá, ručné elektrické náradie, e-bicykle a e-kolobežky, ako aj mnoho iných elektronických zariadení s integrovaným zdrojom energie.

29 dní medzi prístavmi

cargo-partner ponúka tento servis s týždennými odchodmi zo Šanghaja do Koperu s priemerným tranzitným časom 29 dní medzi prístavmi. Dodatočný door-to-door servis zahŕňa vyzdvihnutie a konsolidáciu odkiaľkoľvek v Číne. Zahŕňa tiež dekonsolidáciu v logistických centrách cargo-partnera v Budapešti a Ľubľane a doručenie do akéhokoľvek miesta určenia v Európe. Okrem toho môže poskytovateľ logistiky ponúknuť celý rad možností konsolidácie námorných prepravcov a kupujúcich.

cargo-partner spustil LCL servis pre nebezpečný tovar.

„Veľa našich zákazníkov hľadá spoľahlivé riešenie pre svoje importné zásielky z Ázie. Najmä pre odvetvia, ktoré vyžadujú špecifické komponenty batérií,“ vysvetľuje Felix Miletich, Corporate Director Product Management Sea Cargo LCL v cargo-partner. „S našimi špecializovanými LCL službami pre nebezpečný tovar, ktoré zahŕňajú širokú škálu batérií, akumulátorov a iných nabíjateľných článkov, môžeme poskytnúť stabilnú a rozumnú alternatívu k iným formám prepravy.“

Ďalšie riešenia pre nebezpečný tovar leteckou a cestnou dopravou

Okrem tejto nákladovo výhodnej služby námornej LCL prepravy ponúka cargo-partner na požiadanie aj riešenia pre DG náklad leteckou a cestnou dopravou. Spoločnosť má dlhoročné skúsenosti s prepravou nebezpečného tovaru z Ázie do Európy a opačne. Skúsenosti má aj na iných obľúbených medzinárodných prepravných trasách, vrátane door-to-door riešení, colného odbavenia a komplexných logistických služieb prostredníctvom svojej rozsiahlej siete skladov.

Zdroj
transport.sk
Editor
TS cargo-partner

Prečítajte si aj

Back to top button