Logistika a skladovanie

cargo-partner predstavuje nový letecký zberný servis

cargo-partner predstavuje nový letecký zberný servis. Poskytovateľ medzinárodnej prepravy a logistiky rozšíril svoje služby leteckej konsolidácie spustením novej trasy spájajúcej Frankfurt v Nemecku s Mexico City v Mexiku.

Cieľom tohto strategického doplnku je riešiť výzvy, ktorým čelia európski vývozcovia pri zabezpečovaní nákladovo efektívnych kapacít nákladnej dopravy do Mexika uprostred napätej situácie na trhu. S exportnými vzdušnými bránami vo Frankfurte, Viedni a Budapešti sa spoločnosť snaží ponúkať flexibilné riešenia.

Dopyt po spoľahlivých a nákladovo efektívnych dopravných riešeniach do Mexika prudko vzrástol, čo vedie k čoraz nespoľahlivejšiemu trhu, pokiaľ ide o sadzby a služby. V reakcii na to spoločnosť cargo-partner pridala ďalšiu linku do svojho portfólia leteckej konsolidácie. Ponúka spoľahlivé riešenie, ktoré zákazníkom pomôže zachovať integritu ich dodávateľských reťazcov.

Vďaka silnej operatívnej prítomnosti v Mexiku trvajúcej viac ako dva roky a špecializovanému tímu 50 zamestnancov sa cargo-partner etabloval ako spoľahlivý poskytovateľ služieb pre širokú škálu priemyselných odvetví v regióne. Pôsobenie spoločnosti v Mexiku zahŕňa pobočky v Pueble a Mexico City. Ponúkajú komplexné služby leteckej, námornej a cestnej dopravy, doplnené o door-to-door riešenia a colné odbavenie.

Door-to-door servis zo západnej Európy do Mexika

Nový zberný letecký servis funguje medzi letiskom Frankfurt (FRA) a medzinárodným letiskom Felipe Ángelesa (NLU) v Mexico City, čím uspokojuje rastúci dopyt zo západnej Európy do Mexika. Využitím svojej siete kancelárií v Nemecku, Holandsku, Belgicku, Poľsku a Českej republike môže cargo-partner uľahčiť pre-carriage služby pre svojich zákazníkov v regióne. Okrem toho miestne kancelárie cargo-partner v Pueble a Mexico City umožňujú bezproblémovú ďalšiu distribúciu v rámci Mexika.

Riešenia na mieru pre automobilový priemysel

Pre exportérov v strednej a východnej Európe môže cargo-partner obsluhovať túto destináciu aj pravidelnými odletmi z Budapešti. Dopĺňa tak portfólio konsolidačných služieb spájajúcich Budapešť a Viedeň s rôznymi destináciami po celom svete. Zberný servis pre leteckú nákladnú dopravu do Mexico City je obzvlášť vhodný pre zákazníkov v automobilovom priemysle a uspokojuje potreby prosperujúceho mexického automobilového výrobného sektora so špecializovanými riešeniami, ako je dodávka just-in-time.

Optimalizovaná štruktúra hubov pre stabilitu a flexibilitu

Jo Feiks, Corporate Director Product Management Air Cargo v cargo-partner: “Vzhľadom na súčasné výzvy na trhu čelia európski vývozcovia prekážkam pri zabezpečovaní nákladovo efektívnych kapacít nákladnej dopravy do Mexika. S pevnými kapacitami, stabilnými tranzitnými časmi a dlhodobými sadzbami naša nová služba leteckej konsolidácie z Frankfurtu do Mexico City zaisťuje pravidelné a spoľahlivé služby v nepredvídateľných trhových podmienkach. Okrem toho naša európska štruktúra leteckých exportných brán, kde Viedeň, Frankfurt a Budapešť slúžia ako hlavné uzly, nám umožňuje ponúkať flexibilné riešenia na uspokojenie jedinečných potrieb každého zákazníka.”

Vzhľadom na súčasnú krízu v Červenom mori vzrástla aj letecká nákladná doprava z Európy do Ázie vďaka svojej schopnosti poskytovať stabilné služby napriek nepredvídaným udalostiam. Okrem toho sa zberný servis Viedeň-Chicago od cargo-partner naďalej teší vysokému záujmu.

V spolupráci
transport.sk
Zdroj
TS cargo-partner

Prečítajte si aj

Back to top button