Logistika a skladovanie

cargo-partner patrí medzi najstabilnejšie firmy na Slovensku

cargo-partner patrí medzi najstabilnejšie firmy na Slovensku. O stabilite medzinárodného poskytovateľa prepravných a info-logistických služieb svedčí 30. výročie jeho pôsobenia na Slovensku, ktoré oslávil v tomto roku a svoju vysokú odbornosť a dôveryhodnosť potvrdil aj nedávnym získaním najvyššieho možného ratingu AAA Platinum. Okrem toho sa spoločnosti podarilo úspešne absolvovať aj recertifikačný audit podľa normy ISO 9001.

cargo-partner sa zaradil do exkluzívnej skupiny najdôveryhodnejších spoločností na Slovensku, ktoré sú držiteľmi prestížneho AAA Platinum Excellence certifikátu, udeľovaného nezávislou obchodno-analytickou spoločnosťou Dun & Bradstreet. Renomované ocenenie, s históriou siahajúcou až do roku 1908 potvrdzuje, že ocenená spoločnosť počas uplynulých piatich rokov spĺňala najprísnejšie kritériá hodnotenia hospodárskych subjektov podľa štatistického prediktívneho modelu. „Na Slovensku tieto kritéria spĺňa len 0,1% hospodárskych subjektov, o to viac sme hrdí, že toto ocenenie potvrdilo vysokú kvalitu našich služieb a našu dôveryhodnosť ako obchodného partnera,“ uviedol Tibor Majzún, Managing Director cargo-partner na Slovensku.

cargo-partner patrí medzi najstabilnejšie firmy na Slovensku

Poskytovateľ logisticky nedávno úspešne absolvoval aj recertifikačný audit systému manažérstva kvality podľa normy ISO 9001 pre všetky svoje štyri pobočky na Slovensku s platnosťou do augusta 2026. „Po prvýkrát sa nám podarilo splniť podmienky pre získanie ISO certifikácie v roku 2008, máme teda za sebou už 15 rokov, počas ktorých naše služby spĺňali tie najvyššie štandardy a naďalej sa snažíme o udržanie tejto úrovne pre našich zákazníkov,“ doplnil Majzún. Spoločnosť sa teraz pripravuje na globálnu certifikáciu ISO 14001, ktorá by mala prebehnúť budúci rok.

Zdroj
transport.sk
Editor
TS

Prečítajte si aj

Back to top button