Logistika a skladovanie

cargo-partner otvára pobočku v Barcelone

cargo-partner otvára pobočku v Barcelone. Poskytovateľ medzinárodnej logistiky pokračuje vo svojej expanzii do západnej Európy a otvára pobočku v Španielsku, v Barcelone.

Nová kancelária poskytuje ideálne spojenie s hlavnými dopravnými uzlami krajiny. A cargo-partner umožňuje ponúkať jej zákazníkom v regióne širokú škálu služieb leteckej, námornej, cestnej dopravy a logistických služieb. cargo-partner pokračuje vo svojej expanzii a ku globálnej sieti pridáva ďalšiu novú krajinu. Nasledujúc potreby zákazníkov v západnej Európe, otvorí cargo-partner 1. septembra 2022 svoju prvú pobočku v Španielsku.

Oriol Asturgo, Managing Director cargo-partner v Španielsku, vysvetľuje: „Rozhodnutie otvoriť kanceláriu v Barcelone bolo určené potrebami našich existujúcich klientov v regióne. Náš nový setup v tejto strategickej lokalite nám umožňuje ťažiť z komplexnej siete našich kancelárií a skladov naprieč Európou a podporovať celú skupinu cargo-partner plnou škálou prepravných a logistických služieb.“

Zľava: Esther Morales, Sea Cargo, Oriol Asturgo, Managing Director, Cecília Tarruella Castells, National Finance Manager, Andrea Murillo Scott, Sea Cargo (Zdroj: cargo-partner)

cargo-partner otvára pobočku v Barcelone

Nová kancelária v Barcelone približuje cargo-partner k jej zákazníkom v krajine, ktorá je jednou z najväčších ekonomík EU. Španielsku patrí 6. miesto v HDP medzi krajinami EU, pričom segment logistiky predstavuje 10% HDP krajiny. Barcelona poskytuje ideálne spojenie do všetkých hlavných logistických uzlov v Španielsku. Patria medzi ne prístavy Barcelona, Valencia a Algeciras. Ďalej letiská Barcelona a Madrid a cestné uzly v Barcelone, Madride, La Jonquere, Irúne a Zaragoze. Z tejto výhodnej polohy je spoločnosť cargo-partner ideálne pripravená slúžiť zákazníkom z rôznych priemyselných odvetví. A to vrátane automobilového, potravinárskeho a maloobchodného sektora.

Tím cargo-partner Španielsko ponúka kompletné portfólio dopravných a logistických služieb. Od leteckej a námornej prepravy až po vnútroštátnu a medzinárodnú kamiónovú a železničnú dopravu a skladovacie služby. „Kancelária v Barcelone dopĺňa našu sieť v západnej Európe. Umožňuje nám ťažiť zo synergií s ostatnými pobočkami v regióne pre dosiahnutie rýchlejších tranzitných časov v cestnej doprave. Španielsko naviac využijeme ako hub pre leteckú a námornú prepravu k urýchleniu zásielok z Európy na americký kontinent,“ hovorí Oriol Asturgo. Tím v Barcelone v súčasnosti tvorí šesť členov a očakáva sa, že sa do konca roka rozrastie na štrnásť zamestnancov.

V spolupráci
transport.sk
Zdroj
TS

Prečítajte si aj

Back to top button