Logistika a skladovanie

cargo-partner oslavuje 25 rokov v Chorvátsku

cargo-partner oslavuje 25 rokov v Chorvátsku. Medzinárodný poskytovateľ prepravy a info-logistiky usporiadal event pre klientov, aby si pripomenul svoje 25. výročie pôsobenia v krajine a oficiálne oslávil otvorenie iLogistics Centra Záhreb, ktoré začalo svoju činnosť na jar. Miestna pobočka, ktorá zahájila svoju činnosť v roku 1996, sa vypracovala na jedného z popredných poskytovateľov dopravy a logistiky v krajine.

Vo štvrtok 17. novembra oslávila spoločnosť cargo-partner v Chorvátsku svoje 25. výročie s približne 300 hosťami v Riverside Clube v Záhrebe. Po otvorení iLogistics Centra Záhreb začiatkom tohto roka využil cargo-partner túto príležitosť, aby sa obzrel za uplynulým štvrťstoročím a oslávil úspech spoločnosti spolu s jej najváženejšími zákazníkmi a partnermi.

Spoločnosť začala svoju činnosť v Chorvátsku v roku 1996 ako šiesta krajina v rámci skupiny cargo-partner. Začala s tímom piatich zamestnancov v Záhrebe so zameraním na leteckú a námornú prepravu. Odvtedy cargo-partner neustále rozvíja svoje portfólio služieb a svoje pôsobenie v regióne, čím si pevne vybudoval pozíciu jedného z popredných poskytovateľov logistiky v Chorvátsku. Miestna pobočka dnes ponúka celú škálu služieb leteckej, námornej, cestnej dopravy a skladovania, pričom v súčasnosti má viac ako 100 zamestnancov v piatich mestách.

cargo-partner oslavuje 25 rokov v Chorvátsku

Zľava doprava: Zoran Starcevic, Managing Director, cargo-partner Chorvatsko; H. E. Markus Wuketich, Veľvyslanec Rakúska v Chorvátsku; Stefan Krauter, CEO, cargo-partner; Otto Zsivkovits, Regional Director South East Europe / Director Sales CEE, cargo-partner (Zdroj: cargo-partner)

Zoran Starcevic, Managing Director cargo-partner v Chorvátsku, vyjadril svoju vďačnosť zákazníkom, zamestnancom a partnerom spoločnosti v krajine: „Posledných niekoľko rokov nám opäť ukázalo, aké dôležité je flexibilne reagovať na nové výzvy a mať partnerov, na ktorých sa môžete spoľahnúť v každej situácii. V mene celého nášho cargo-partner tímu by som sa chcel poďakovať našim cteným zákazníkom za ich dôveru a lojalitu za uplynulých 25 rokov. Náš úspech by nebol možný bez našich zamestnancov, ktorí neváhajú robiť kroky nad rámec svojich povinností, aby prekonali očakávania našich zákazníkov. Budeme aj naďalej nasledovať našu vášeň pre dokonalosť, úzko spolupracovať s našimi vybranými partnermi a dopravcami, aby sme doručili tie najlepšie a najflexibilnejšie riešenia pre akékoľvek výzvy, ktoré sú pred nami.“

Zľava doprava: Otto Zsivkovits, Regional Director South East Europe / Director Sales CEE, cargo-partner; Zoran Starcevic, Managing Director, cargo-partner Chorvatsko; Stefan Krauter, CEO, cargo-partner (Zdroj: cargo-partner)

„Od začiatku bolo jasné, že Chorvátsko bude hrať kľúčovú úlohu v našich plánoch expanzie. Strategicky umiestnená krajina na pobreží Jadranského mora je ideálnou vstupnou bránou do juhovýchodnej Európy. Naše nové iLogistics Centrum Záhreb bude slúžiť ako regionálne distribučné centrum pre dovoz námornej nákladnej dopravy z Ázie cez Rijeku. Blízkosť letiska v Záhrebe a napojenie na všetky hlavné diaľnice nám zároveň umožnia dosiahnuť ešte rýchlejšie tranzitné časy v našich riešeniach leteckej nákladnej a cestnej prepravy. Som si istý, že budeme pokračovať v tejto rastovej trajektórii a teším sa, že uvidíme, čo prinesie ďalších 25 rokov pre cargo-partner v Chorvátsku.“

Stefan Krauter, CEO cargo-partner, zdôraznil význam Chorvátska v globálnej sieti cargo-partner.

Nedávno otvorené iLogistics Cenrum Záhreb predstavuje významný míľnik v histórii spoločnosti cargo-partner v Chorvátsku. Moderné logistické zariadenie poskytuje 17 500 m² skladových priestorov. Okrem dlhodobého a krátkodobého skladovania ponúka miestny tím širokú škálu služieb s pridanou hodnotou a riešení cestnej dopravy po celej Európe. Rýchly tranzit zabezpečuje colný sklad a komplexné colné služby pre importné a exportné zásielky. Spolu so skladom v Jankomire teraz cargo-partner ponúka v oblasti Záhrebu celkovo 21 500 m² skladových priestorov.

Zdroj
transport.sk
Editor
TS

Prečítajte si aj

Back to top button