Logistika a skladovanie

cargo-partner na veľtrhu Transport Logistic 2023

cargo-partner na veľtrhu Transport Logistic 2023. Medzinárodný poskytovateľ prepravy a informačnej logistiky sa opäť predstaví na poprednom logistickom veľtrhu v Mníchove, ktorý sa uskutoční od 9. do 12. mája 2023.

Spoločnosť cargo partner túto akciu tento rok využije ako príležitosť osláviť svoje 40. výročie spoločne so zákazníkmi a partnermi a ukázať svoje portfólio služieb v oblastiach e-commerce, EMERGENCY, skladovania a digitálnych riešení. Veľtrh Transport Logistic sa v Mníchove koná každý druhý rok od roku 1978 a je popredným svetovým veľtrhom pre logistiku, mobilitu, IT a riadenie dodávateľského reťazca. Potom, čo bol v roku 2021 usporiadaný ako čisto virtuálna akcia, je tento rok prvým dôkazom, že sa Transport Logistic po pandémii COVID-19 vracia k plne prezenčnej akcii.

Rovnako ako v predošlých rokoch – vrátane úspešnej online akcie pred dvoma rokmi – sa cargo-partner zúčastní veľtrhu v Mníchove spolu s ďalšími poskytovateľmi medzinárodnej logistiky, aby tu predstavila svoje portfólio služieb a diskutoval o najnovšom vývoji v odbore. Spoločnosť cargo-partner nájdete v hale A5, stánok č. 408.

cargo-partner na veľtrhu Transport Logistic 2023

cargo-partner bude naviac prezentovať komplexný rad dopravných a logistických riešení spoločnosti, zameria sa obzvlášť na e-commerce, prepravné EMERGENCY služby, globálne skladové kapacity a tiež na rastúce portfólio digitálnych riešení, ktoré táto spoločnosť ponúka pre riadenie dodávateľského reťazca, vrátane SPOT platformy a jej modulu pre správu nákupných objednávok.

Stefan Krauter, CEO spoločnosti cargo-partner, uviedol: „Transport Logistic je jedným z najdôležitejších každoročných stretnutí globálneho logistického priemyslu. V súlade s naším mottom „we take it personally“ je náš tím nadšený, že sa môže k tejto udalosti pripojiť, a skutočne si užívame túto príležitosť opäť sa, po rokoch lockdownov a online mítingov, osobne stretnúť s našimi váženými zákazníkmi a partnermi.“

Stefan Krauter, CEO spoločnosti cargo-partner (Foto: Esther Horvath)

Celosvetová sieť cargo-partner

V roku 2023 organizátori očakávajú cez 2 300 vystavovateľov a cez 64 000 návštevníkov z celého sveta, vrátane mnohých návštevníkov z Nemecka. V Nemecku je cargo-partner zastúpený vlastnými kanceláriami od roku 2000. Dnešná sieť tohoto poskytovateľa logistiky v Nemecku zahŕňa sedem kancelárií, v Mníchove, Düsseldorfe, Frankfurte, Hamburgu a Stuttgarte, s celkovo takmer 200 zamestnancami a tiež najmodernejšie skladové priestory v obci Sottrum pri Hamburgu, disponujúce 10 000 m² skladových priestorov.

Celosvetová sieť cargo-partner medzitým stále rastie. V roku 2022 otvoril tento poskytovateľ logistiky nové pobočky v Španielsku, Mexiku, Grécku, Veľkej Británii a Indonézii a rozšíril svoje sklady v Slovinsku, Chorvátsku a Číne. Do budúcna kladie táto spoločnosť strategický dôraz na ďalšie posilňovanie svojej siete v západnej Európe.

Zdroj
transport.sk
Editor
TS

Prečítajte si aj

Back to top button