Logistika a skladovanie

123Kurier prepraví unikátne krídlové oltáre

Slovenská spoločnosť 123Kurier bude zabezpečovať exkluzívny transport unikátnych krídlových oltárov s anjelskými motívmi maľovanými na lipovom dreve. Pre tento druh umeleckých diel pripravila špeciálny režim doručenia v konkrétnom čase a priamo domov.

123Kurier je prepravná spoločnosť, ktorá zabezpečuje full servis balíkových zásielok do 50 kg. Tento jedinečný projekt sa spoločnosť rozhodla podporiť pre jeho výnimočnosť. Autor, Martin Augustín, uznávaný slovenský výtvarný umelec, sa venuje maľbe, grafike, kresbe a knižnej ilustrácii. Samotné oltáre vyrobil Michal Kožienka z Dlhej na Orave. Ide o majstrovsky spracované drevené podklady z lipového dreva, aké sa používali na stredovekých doskových chrámových maľbách. Lepené sú z množstva malých drevených kúskov, ktoré sa následne formujú do rôznych tvarov, napríklad štvorca, kruhu alebo oblúka.

Ak sa rozhodnete dielo zakúpiť, osobne vám ho doručí poverený zástupca spoločnosti 123Kurier. Ako hovorí obchodný riaditeľ spoločnosti Peter Braunfeld, ide o špeciálnu službu: „Doručovanie takéhoto druhu tovaru nie je štandardom. Je to prejav dôvery a pevných vzťahov s našim obchodným partnerom.“ Jedinečná séria 10 drevených maľovaných oltárov je dostupná na stránke www.luxusnakniznica.sk/oltare-pod-kridlami.

Zdroj
transport.sk
Editor
PR

Prečítajte si aj

Back to top button